– Dietetyczne przepisy –

Czerwcowy konkurs z super nagrodami

Witam wszystkich! Ogłaszam nowy konkurs z super nagrodami. Poznajcie szczegóły!

Ogłaszam kolejny super konkurs i zapraszam wszystkich serdecznie do udziału. Do wygrania są nagrody, które pomogą Ci przejść na zdrowy tryb życia i spełnić marzenia o pięknej sylwetce 🙂 Można wygrać indywidualną dietę układaną przeze mnie, konsultację telefoniczną oraz moją książkę „Schudnij z przyjemnością”

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy dodać przynajmniej 1 komentarz pod Twoim ulubionym przepisem. To proste i nie wymaga większego wysiłku, a każdy komentarz bierze udział w konkursie. Konkurs trwa do 29 czerwca, a nagrody przyznam 30 czerwca 🙂

Oto co można wygrać:

1 miejsce – Indywidualna dieta odchudzająca układana przeze mnie na okres 1 miesiąca wraz z konsultacją telefoniczną i moja książka “Schudnij z przyjemnością”

2 miejsce – Indywidualna dieta odchudzająca układana przeze mnie na miesiąc i moja książka “Schudnij z przyjemnością”

3 Miejsce – moja książka “Schudnij z przyjemnością”

Moją ofertę diet odchudzających możecie poznać w tym miejscu, o konsultacjach telefonicznych więcej pisałam tutaj, a o mojej książce “Schudnij z przyjemnością”, którą wydało wydawnictwo Vital przeczytacie tutaj>>>

Piszcie w komentarzach, co najbardziej lubicie w przepisie, jakie efekty przyniosło Wam stosowanie moich przepisów, co mogę w przepisach poprawić,aby były jeszcze lepsze. Sugerujcie mi nowe połączenia smaków i produktów, piszcie o tym co Wam najbardziej smakuje – wiele przepisów na moim blogu powstało właśnie dzięki Waszym komentarzom.

Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Exit mobile version