– Dietetyczne przepisy –

Dieta

dieta 1300 kcal

Dietetyczny Szwedzki Stół

Stosowanie tradycyjnych diet jest dla Ciebie zbyt uciążliwe? Nie potrafisz znaleźć czasu na kupienie potrzebnych produktów? Nie jesteś na tyle zorganizowana, by przygotować wszystkie przewidziane w diecie potrawy? A może po prostu nie smakują Ci dania wchodzące w  skład diety? Nie przejmuj się! Mam dla Ciebie rewelacyjną alternatywę! 

Ułóż w prosty sposób swoją wymarzoną, łatwą i skuteczną dietę odchudzającą z dietetycznych przepisów, które znajdziesz na stronie dietetyczne-przepisy.net!

Aby schudnąć skutecznie bez efektu jojo dieta, którą stosujesz powinna być niskokaloryczna , ale jak najbardziej zbliżona do Twojej codziennej diety i stopniowo zmieniana na zdrowszą. Gdy drastycznie zmienisz nawyki żywieniowe, nie będziesz w stanie utrzymać diety, gdyż Twoje ciało będzie się buntowało i domagało produktów, które jadłaś przez całe swoje życie. Nawyki żywieniowe należy zmieniać stopniowo, a wtedy sukces będzie pewny i trwały!

 Dzięki bogatej bazie dietetycznych przepisów w serwisie dietetyczne-przepisy.net możesz z pełną swobodą wybierać te dania, do których byłaś przyzwyczajona w dotychczasowej diecie – oczywiście w wersjach dietetycznych. Oprócz zdrowych dań dietetycznych, na stronie znajdziesz także przepisy na desery bądź fast foody, czy standardowe polskie dania, ale będą one miały zawsze wartość energetyczną poniżej 400 kcal! Ciesz się dietetycznymi przepisami na dania, które naprawdę lubisz!

Bazę przepisów i sposób układania diety, o którym przeczytasz poniżej, nazwałam Dietetycznym Szwedzkim Stołem, ponieważ ta metoda pozwala Ci na swobodny wybór potraw i zastosowanie diety najbardziej odpowiedniej dla Ciebie!

Układana w ten sposób dieta oczywiście nie zastąpi indywidualnej diety ułożonej przez dietetyka. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w układaniu z skutecznej diety mogę ułożyć ją dla Ciebie:) Jestem dietetyczką i specjalnie dla moich Czytelników układam indywidualne jadłospisy, w których umieszczam moje najsmaczniejsze przepisy. Więcej o mojej ofercie przeczytasz tutaj>>>

 Możesz również sprawdzić, ile kalorii musisz jeść, aby schudnąć przy pomocy Dziennika Kalorii>>> i ułożyć swoją dietę w aplikacji mobilnej. Przeczytaj, jak to zrobić:

Jak samodzielnie ułożyć skuteczną dietę z moich przepisów? Poradnik

Jak ułożyć swoją dietę samodzielnie:

 

1. Wybierz kaloryczność diety: 1200 kcal, 1300 kcal, 1400 kcal, 1500 kcal lub więcej.

2. Zastosuj następujące propozycje kaloryczności poszczególnych posiłków


 

Dieta 1200 kcal – uwaga jest to dieta niskokaloryczna! Przed podjęciem takiej diety skontaktuj się z dietetykiem lub zamów dietę u mnie>>>

 Wariant I:

 Wariant II

Dieta 1300 kcal

 Wariant I:

 Wariant II:

 

Dieta 1500 kcal

 Wariant I:

 Wariant II:

3. Możesz zmieniać kolejność posiłków. Ułóż je w sposób najwygodniejszej dla siebie. Przykładowo, gdy jesteś głodna wieczorem, zjedz bardziej kaloryczną przekąskę po południu i wybierz kolację o wyższej wartości energetycznej.

Wyszukaj swoje ulubione potrawy lub skorzystaj z nowych inspiracji i do dzieła!

Ułożona w ten sposób dieta nie przewiduje indywidualnego dopasowania kaloryczności diety oraz zawartości białek, tłuszczu i węglowodanów w jadłospisie. Jeżeli chcesz, abym ułożyła profesjonalną dietę właśnie dla Ciebie zapoznaj się z moją ofertą>>>

Zasady stosowania Dietetycznego szwedzkiego Stołu

 

Najważniejszą zasadą Dietetycznego Szwedzkiego Stołu jest urozmaicanie pokarmów, które spożywasz w ciągu całego dnia! Przykładowo: jeżeli na obiad jadłaś kurczaka, wieczorem zjedz sałatkę np. z wędzoną rybą. Jeżeli na śniadanie jadłaś serek, wieczorem zjedz sałatkę z szynką. To bardzo ważna zasada, o której nie możesz zapomnieć!

Jeśli chcesz z powodzeniem stosować Dietetyczny Szwedzki Stół, dostosuj jadłospis do poniższych wskazówek:

Trzymam mocno kciuki i życzę zadowolenia ze swojego ciała:)

 

 

 

 

 

 
Exit mobile version