– Dietetyczne przepisy –

Dlaczego Nutriblender jest idealnym rozwiązaniem dla każdego fana zdrowego odżywiania?

WPIS GOSCINNY

Nutriblender to proste urządzenie kuchenne, za pomocą którego można szybko przygotować zupy, sosy, smoothie, koktajle, napoje itp. Do jego największych zalet zalicza się prostotę użytkowania oraz bardzo szybką pracę. Chcesz się zdrowo odżywiać? Zobacz, co może zrobić dla ciebie Nutriblender.

Co można przygotować w Nutriblenderze?

Nutriblender jest urządzeniem służącym do blendowania, a więc można w nim przygotować potrawy płynne: zupy typu krem, koktajle, smoothie, sosy, zimne napoje (np. drinki bezalkoholowe). To ostatnie jest możliwe dzięki temu, że jedną z funkcji Nutriblendera jest kruszenie lodu.

Ale to nie wszystko, bo Nutriblender ma wystarczającą moc, by zmiksować bakalie na masło orzechowe. Dzięki temu można je zrobić samodzielnie w domu i mieć pewność, że nie zostało np. dosłodzone lub że jest wolne od orzechów arachidowych, na które wiele osób ma uczulenie.

Zupa krem to przysmak dzieci i nie tylko, ale właśnie rodzice najlepiej docenią możliwość przyrządzenia ich. Wiadomo, że maluchy mają swoje poglądy na jedzenie i nie wszystko może (ich zdaniem oczywiście) do zupy trafić. Nutriblender ukryje niechciane składniki odżywcze, a przy okazji sprawi, że zupka będzie łatwiejsza do zjedzenia, szczególnie dla dziecka, które jest dopiero na początku swojej kulinarnej przygody.

Zobacz Nutriblender tutaj: https://www.eldom.eu/produkt/nutri-blender-bln700-eldom.

Jak Nutriblender wspiera zdrowe odżywianie?

Kto próbował się zdrowo odżywiać, ten wie, że wymaga to nie tylko samozaparcia, ale i czasu. Trzeba zrezygnować z mrożonek i dań gotowych oraz jadania w pośpiechu na mieście, gdzie najłatwiej o hamburgera i frytki.

Gotowanie w domu to gwarancja świeżości i pewności, że na talerze trafia dobrze zbilansowany posiłek wolny od nadmiaru tłuszczu i cukru, a przy tym świeży. Niestety gotowanie zajmuje czas i tu właśnie z pomocą przychodzi Nutriblender (do nabycia w sklepie: https://www.eldom.eu/sklep/kategoria/blendery).

Dlaczego zwykle sięgamy po sok z kartonu, zamiast wypić świeży koktajl? Bo nalanie soku to chwila, a zrobienie koktajlu lub smoothie wydaje się skomplikowane. Jednak z Nutriblenderem sprawa jest prosta: wystarczy włożyć składniki do pojemnika, nałożyć go na podstawę i nacisnąć. Już po kilkunastu sekundach napój będzie gotowy. Za pomocą nakładki dołączonej do zestawu można zamienić pojemnik w wygodny kubek. Przygotowanie smoothie nigdy nie było łatwiejsze. Czas? Zależy od składników – łatwiej obrać banana i dorzucić borówki niż obierać pomarańcze i mango. Jednak w każdym przypadku na przygotowanie i wypicie świeżo zblendowanego koktajlu powinno wystarczyć 5 minut.

Alkohol na pewno nie ma nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem, jednak czasem fajnie jest napić się drinka w miłym towarzystwie. Alternatywą jest drink bezalkoholowy. Nutriblender z funkcją kruszenia lodu będzie bardzo pomocny w jego przyrządzeniu.

Gotowe sosy często są przygotowywane na bazie majonezu, co na pewno nie wpisuje się w zdrowy tryb odżywiania. Zdecydowanie lepszą opcją są sosy na bazie jogurtu naturalnego. Z Nutriblenderem można przygotować taki sos w domu w kilkanaście sekund.

Dlaczego warto mieć Nutriblender?

Nutriblender jest stosunkowo niedużym urządzeniem. Zajmuje mało miejsca w domu i łatwo go zabrać w podróż, nawet do bagażu podręcznego. Pracuje szybko i bardzo wydajnie. Ma dwa pojemniki – jeden o pojemności 350 ml i drugi 600, które można łatwo zamienić w kubki lub zakręcić za pomocą dołączonej zakrętki i przechowywać przygotowany napój w lodówce.

Pojemniki są wolne od BPA, można je myć w zmywarce.

Nutriblender nie jest jedynym urządzeniem, które znacząco przyspiesza prace kuchenne. Innym dobrym przykładem jest robot planetarny, niezastąpiony między innymi przy robieniu ciast, pizzy, chleba, ubijaniu piany, kremu, masła. Znajdziesz go tutaj: https://www.eldom.eu/produkt/robot-planetarny-z-blenderem-wrk2500-muti.

Exit mobile version