– Dietetyczne przepisy –

Hamburger kalorie w porcji – 300 kcal

hamburger

Fast foody słyną z tego, jak bardzo są niezdrowe i kaloryczne. To prawda, że te kupione w barach szybkiej obsługi rzeczywiście są kaloryczną bombą! Jednak w łatwy sposób możesz przygotować sobie pyszne i zdrowe dietetyczne hamburgery sama w domu!

Przed zabraniem się za przygotowanie hamburgerów koniecznie sporządź wcześniej razową bułkę tartą! Do tego będzie Ci potrzebny chleb razowy (lub graham czy grahamki), który musisz najpierw wysuszyć i zmielić na bułkę tartą. Najlepiej będzie, jeżeli zrobisz większą ilość burgerów, zamrozisz je i następnym razem mieć gotowe w tempie ekspresowym

 

Hamburger light 4 porcje po 300 kcal

Składniki

Przygotowanie:

W dużej misce wymieszaj mięso z cebulą, bułką tartą i jajkiem. Masę  podziel na 4 części i uformuj z niej talarki (hamburgery). Rozgrzej piekarnik. Brytfannę z rusztem pokryj papierem do pieczenia, by zakrywał brzegi rusztu i ułóż na nim 4 burgery. Piecz przez 8 minut potem przewróć i piecz kolejne 8 minut. Pod koniec pieczenia włóż do piekarnika połówki bułek na kilka minut.

Burgery podawaj w bułce  z plastrami pomidora, ogórka, sałatą, musztardą i ketchupem. Smacznego:)

 

 

 

I jak Ci się podoba taka hamburgerowa dieta? Dzięki moim przepisom będziesz naprawdę odchudzać się z przyjemnością:)

 

Wypróbuj inne dietetyczne obiady i podziel się swoją opinią!

Dołącz do mnie na instagramie i odbierz dietę za darmo!

30 dnia każdego miesiąca spośród wszystkich osób, które obserwują mnie na instagramie, losuję jedną osobę, która otrzyma indywidualną dietę ułożoną przeze mnie za darmo !

Exit mobile version