Jak odchudzać się skutecznie z pomocą diet, które dla Was układam. Instrukcja jak korzystać z diety krok po kroku

Diety, które układam dla Was z moich smacznych przepisów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Dlatego wyjaśniam, jak krok po kroku z nich korzystać, aby osiągnąć z łatwością szybki efekt zrzucenia zbędnych kilogramów.

Podczas tworzenia moich przepisów i układania diet odchudzających kieruje się zasadą, że zdrowe jedzenie może być wyjątkowo pyszne i nie oznacza wielkich wyrzeczeń. Tak naprawdę po kilku prostych przeróbkach prawie każde ulubione przez Was danie można przygotować w zdrowej i niskokalorycznej wersji. Bardzo ważne jest dla mnie to, aby dania smakowały całej rodzinie, nie tylko osobie, które akurat jest na diecie. Dzięki temu nie musicie gotować osobno dla siebie i osobno dla pozostałych domowników. W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam krok po kroku, jak przebiega proces skutecznego odchudzania z moimi dietami przez internet.

Jak odchudzać się skutecznie z pomocą diet, które dla Was układam

Aby zamówić dietę odchudzającą należy przejść na stronę z moją ofertą diet i kliknąć przycisk Zamów Dietę. Możecie to zrobić tutaj>>> Zostaniecie przekierowani na stronę mojego partnerskiego serwisu Kalkulator Kalorii, która wygląda tak:

zamow-diete-kalkulator

Po zamówieniu diety>>> należy ją opłacić – możliwe są różne formy płatności , które przedstawiam Wam poniżej:

metody-platnosci

Po opłaceniu diety będziecie mogli zalogować się do panelu Dziennika Kalorii i już z niego korzystać w oczekiwaniu na przygotowaną przeze mnie indywidualną dietę. Dokładny opis tego, jak korzystać z Dziennika Kalorii przedstawię Wam niedługo na blogu.

Po zamówieniu diety, określacie od kiedy chcecie rozpocząć dietę. Dietę możecie zamówić tutaj>>>

Aby wprowadzić swoje preferencje dotyczące diety wypełniacie ankietę, która wygląda tak:

  1. Najpierw podajecie swoje dane dotyczące wzrostu, wagi ciała itd.,  określacie swoją aktywność fizyczną i tryb życia oraz decydujecie, jak szybko chcecie schudnąć oraz w jaki dzień będziecie się ważyć

o-sobie

tryb-zycia

tempo-chudniecia

2. W kolejnym punkcie będziecie poproszeni o spersonalizowanie Waszej diety, wypełniając poniższą ankietę:

spersonalizuj

Ważnym zagadnieniem jest wybór schematu posiłków. Macie do wyboru następujące opcje (można zmienić ten schemat w każdym kolejnym tygodniu diety) :

schematy

Dietę możesz zamówić tutaj>>> Dodatkowo możecie wysłać do mnie maila z informacją, jakich produktów nie lubicie lub nie możecie jeść lub podać inne istotne dla Was uwagi. Te informacje są dla mnie bardzo cenne.

uwagi-do-dietetyka

Możecie w dowolnym momencie zmienić ustawienia diety – wówczas w następnym tygodniu dieta będzie dostosowana do Waszych nowych preferencji.

W każdym tygodniu będziecie poproszenie o zważenie się – dieta na kolejny tydzień zostanie dopasowana do zmian wagi ciała. W tym miejscu możecie zamówić moją dietę odchudzającą>>>

Gdy będę układała dla Was dietę, w panelu Dziennika Kalorii będzie się wyświetlała informacja “Nasz dietetyk pracuję nad Twoją dietą” – to oznacza, że ja nad nią pracuję:) W górnym rogu znajdziecie moje zdjęcie więc możecie mieć pewność, że to ja Was obsługuję.

dietetyk-pracuje

Informacja o tym, że dieta jest gotowa, przyjdzie bezpośrednio na maila, jaki podaliście podczas zakupu diety. Waszą indywidualną dietę otrzymacie na 2 dni przed jej rozpoczęciem, abyście mieli czas na analizę jadłospisów oraz zrobienie zakupów. Często diety wysyłam wcześniej.

Po otrzymaniu informacji o tym, że dieta odchudzająca jest już ułożona, zalogujcie się na swój panel w Dzienniku Kalorii. Przygotowana przeze mnie indywidualna dieta będzie wyglądała tak (oczywiście jest skład może się różnić)

jadlospis

Otrzymacie jadłospis na cały tydzień, który możecie wydrukować. Macie również dostęp do listy zakupów, którą znajdziecie w miejscu wskazanym na poniższym zdjęciu z Dziennika Kalorii.

wydrukuj

Lista zakupów wygląda tak:

lista-zakupow

Po kliknięciu w każdy z przepisów znajdujących się w jadłospisie zostaniecie przekierowani na stronę z opisem przygotowania dania:

przepis

W Dzienniku Kalorii możecie zbierać punkty, które będą Was motywowały do utrzymania diety i wypełniania Dziennika Kalorii. O systemie punktacji napiszę we wpisie dotyczącym obsługi Dziennika Kalorii.

punktacja

A więc tak pokrótce wygląda proces skutecznego odchudzania od strony technicznej. Jeżeli chcesz zamówić dietę, zapoznaj się z moją ofertą>>>

Po otrzymaniu diety przestrzegajcie otrzymanych jadłospisów i gramatury poszczególnych dań. Jeżeli zabraknie Wam motywacji, zaglądajcie na mojego bloga – będę się starała umieszczać na nim motywujące artykuły poradnikowe. Polecam Wam również zakupienie mojej książki “Schudnij z przyjemnością”. Bardzo dużo piszę w niej o tym, jak podchodzić z entuzjazmem do procesu odchudzania i jak czuć się dobrze w swoim ciele. Więcej o mojej książce dowiecie się w tej recenzji>>> Moje doświadczenie w pracy z ludźmi pokazało mi, że osoby które podeszły do odchudzania i otrzymanych jadłospisów z entuzjazmem, dużo szybciej uzyskały efekty.

Pamiętajcie o tym, że im pozytywniej nastawicie się do diety i będziecie wierzyć w sukces, tym szybciej i łatwiej spełnicie swoje marzenie o idealnej sylwetce:)

Uwielbiam obserwować, jak Wasza waga spada wraz z każdym tygodniem trwania diety i cieszę się, kiedy piszecie mi o Waszych sukcesach:) Trzymam bardzo mocno kciuki za każdego z Was!  Uwierzcie, że dieta naprawdę może być łatwa i przyjemna:)

Dołącz do mnie na instagramie i odbierz dietę za darmo!

30 dnia każdego miesiąca spośród wszystkich osób, które obserwują mnie na instagramie, losuję jedną osobę, która otrzyma indywidualną dietę ułożoną przeze mnie za darmo !


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.