Jak ułożyć dietę 1200 kcal – przykładowy jadłospis

Jak ułożyć dietę 1200 kcal – przykładowy jadłospis

Dzisiaj posłużę się kolejnym przykładem na to, jak w prosty sposób można ułożyć swoją dietę z przepisów na dietetyczne-przepisy.net. Tym razem ułożymy egzotyczny jadłospis diety 1200 kcal:) Bardzo smaczny pomysł na noworoczną dietę 🙂

O korzyściach i efektach stosowania diety 1200 kcal przeczytasz w tym artykule.

W dzisiejszym wpisie podam Wam przykład jadłospisu diety, który przypomni nam egzotyczne smaki lata: kanapka z mango.. kurczak po hawajsku.. sałatka z kurczakiem i mandarynką. To wszystko będziemy ze smakiem jeść na naszej diecie 1200 kcal:) Wcześniej podałam już przykładowy jadłospis diety 1200 kcal w wersji tradycyjnie polskiej. Mam nadzieję, że Wam smakował:) A tym razem zaszalejemy i zakosztujemy smaków lata, za którym tak tęsknię…

Wiadomo, że zimą owoce nie są już tak zdrowe jak latem, bo sprowadzane są  z daleka i przechowywane długo, jeszcze jako niedojrzałe. Nie dojrzewają na słońcu, a w sztucznych warunkach. Przez to mają o wiele mniej witamin i wartości odżywczych. Ale te wspaniałe aromaty tak bardzo przypominają mi upalne, letnie dni, że mimo wszystkich niedoskonałości „zimowych” owoców i tak często je stosuję w moim menu.

Zobaczcie teraz, w jaki sposób przygotujemy razem jadłospis diety 1200 kcal. Już na pewno wiecie o tym, że wszystkie przepisy na mojej stronie mają po 100, 200, 300 lub 400 kcal, dlatego ułożenie własnego jadłospisu jest naprawdę proste. My posłużymy się moim ulubionym schematem diety 1200 kcal, który wygląda następująco:

Dietetyczne śniadanie 300 kcal

Dietetyczna przekąska 100 kcal

Dietetyczny obiad 300 kcal

Dietetyczna przekąska 200 kcal

Dietetyczna kolacja 300 kcal

 

A tak będzie wyglądał nasz jadłospis diety 1200 kcal w wersji egzotycznej:

Śniadanie: kanapka z mango

Przekąska: 1/2 pomelo

Obiad : kurczak po hawajsku

Przekąska 200 kcal: lody truskawkowe

Kolacja : sałatka z kurczakiem i mandarynką

Sałatkę podziel na 2 porcje wtedy każda będzie miała 300 kcal.

Ta wersja jadłospisu diety 1200 kcal przypadnie do gustu miłośnikom owoców i gorącego klimatu:) Może troszkę zaspokoi naszą tęsknotę za piękną letnią aurą:)

W taki sam sposób, w jaki zrobiłam to dzisiaj, możesz ułożyć swój własny jadłospis diety 1200 kcal. A więc do dzieła:) rozpoczynamy noworoczne odchudzanie. Oczywiście bardzo mocno trzymam kciuki!

Dołącz do mnie na instagramie i odbierz dietę za darmo!

30 dnia każdego miesiąca spośród wszystkich osób, które obserwują mnie na instagramie, losuję jedną osobę, która otrzyma indywidualną dietę ułożoną przeze mnie za darmo !


 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.