– Dietetyczne przepisy –

Nie każda dieta online jest dobra. Sprawdź, co wyróżnia te, którym warto zaufać!

WPIS GOŚCINNY

Nie każda dieta online jest dobra. Sprawdź, co wyróżnia te, którym warto zaufać!

Biegasz, aktywnie spędzasz czas, odwiedzasz siłownię, stosujesz dietę, ale jednak gdzieś robisz błąd – twoja waga ani drgnie. Jeśli mimo tego, że dbasz o siebie, nie możesz zrzucić zbędnych kilogramów, powodem tego prawdopodobnie są błędy żywieniowe. Rozwiązaniem twojego problemu może być dobra dieta online – podpowiadamy, jakie kryteria powinna ona spełniać! 

Aż 80% Polaków jest przekonanych o tym, że odżywia się zdrowo lub bardzo zdrowo. Jednak dane wynikające z innych badań są zatrważające – aż 51% obywateli Polski ma nadwagę, a 17% cierpi na otyłość. Dlatego w ostatnim czasie tak popularne są diety odchudzające online, czyli układane całkowicie zdalnie. Jednak nie każda z nich przyniesie spodziewane efekty – wybierając ofertę dla siebie, nie kieruj się wyłącznie niską ceną czy obietnicą błyskawicznego zrzucenia kilogramów. 

Skuteczna dieta online, czyli odżywianie się z głową

Jeśli próbowałeś już zrzucić zbędne kilogramy, to na pewno znasz diety odchudzające online, które zakładają jedzenie tylko określonych grup produktów czy wręcz głodówki. Usługi dietetyczne oferowane w sieci stoją na różnym poziomie – niektóre plany żywieniowe mogą być przyczyną problemów ze zdrowiem, a inne są bardzo skuteczne. 

Dobra dieta online ułożona przez profesjonalistę – np. ta od Akopa Szostaka dostępna na https://akopszostak.com/dieta-online/ – jest zbilansowana, różnorodna i dostarcza organizmowi wszystkich składników odżywczych. Dzięki takiemu jadłospisowi nie tylko schudniesz, ale także poczujesz się lepiej.

Dieta online skrojona na twoją miarę

Większość dnia spędzasz za biurkiem albo za kierownicą? Codziennie jesteś w ruchu i załatwiasz dziesiątki spraw na mieście? A może lubisz ćwiczyć na siłowni? Specjalista, któremu powierzysz rozpisanie diety, powinien zapytać Cię o twój tryb życia. 

To między innymi na podstawie tych informacji zaproponuje dopasowany do Twoich potrzeb jadłospis. Profesjonalista z prawdziwego zdarzenia weźmie też pod uwagę wagę, wzrost, obliczy zapotrzebowanie energetyczne, jakiego potrzebujesz, a także zapyta o problemy ze zdrowiem, na przykład alergie.

Kontakt ze specjalistą to podstawa

Będąc na diecie, możesz mieć wątpliwości dotyczące tego, czy możesz jeść niektóre produkty lub, czy możesz pozwolić sobie na „dietetyczny grzeszek”. Nad tym, abyś chudł, powinien czuwać specjalista – jest to osoba, z którą możesz się skontaktować i która oceni twoje postępy.

Nauka dobrych nawyków żywieniowych

Najlepsza dieta to taka, która nie tylko pozwala schudnąć, ale taka, która jest też sposobem na naukę nowych zwyczajów dotyczących odżywiania się. Plan dietetyczny online powinien być nie tylko gotowym spisem zalecanych dań, ale przede wszystkim stanowić zbiór łatwych przepisów na wybrane potrawy. Dzięki temu nauczysz się przygotowywać posiłki i robić „zdrowe” zakupy – jest to najlepsza droga do tego, aby przyzwyczaić się do innego stylu życia i uniknięcia efektu jo-jo. 

Smaczny i urozmaicony jadłospis 

Być może pijąc wodę i jedząc tylko sałatę, błyskawicznie schudniesz, ale możesz być pewien, że szybko zrezygnujesz z takiego planu żywieniowego, a w efekcie stracone kilogramy powrócą. Dieta online musi być tak samo zdrowa jak smaczna – dlatego wybierz taką, która będzie dopasowana do twoich preferencji smakowych. Apetyczne, aromatyczne posiłki i zrzucanie kilogramów nie wykluczają się – pod warunkiem, że jadłospis będzie skomponowany przez profesjonalistę.

Dieta online i plan ćwiczeń

Im będziesz więcej się ruszał, tym szybciej schudniesz. Dlatego wybierz ofertę specjalisty, który oferuje zarówno usługi dietetyczne, jak i układa plany treningowe. W ten sposób będziesz zdrowo się odżywiał oraz więcej ćwiczył. Natomiast zaproponowane treningi będą dopasowane do twoich możliwości i ilości wolnego czasu.

 

Exit mobile version