– Dietetyczne przepisy –

Owsianka kokosowo migdałowa 300 kcal

Na mojej stronce ciągle zbyt mało jest przepisów na śniadania, dlatego abyście mogli ułożyć swoją dietę, postaram się opublikować jak najwięcej pomysłów na dietetyczne śniadania. Dzisiaj pyszna owsianka kokosowo-migdałowa.

Do przygotowania owsianki kokosowo-migdałowej potrzebujemy mleko 0,5% tłuszczu, ponieważ kokos i migdały są kaloryczne (ale zdrowe!). Naszą pyszną owsiankę posłodzimy stewią do smaku i doprawimy aromatem migdałowym. I jak Ci się podoba taki pomysł na śniadanko?:)

Może na początek kilka słów o płatkach owsianych… łyżka płatków owsianych ma 37 kalorii i bardzo dużo błonnika.Tak naprawdę możesz używać także płatków żytnich lub pszennych, najważniejsze jest to, aby nie były oczyszczane i zawierały naturalny błonnik, ale myślę,  że o tym już dawno wiecie. Płatki owsiane są tak bardzo popularne, bo mają specyficzny przyjemny smak – gdy ktoś go polubi, już zawsze będzie przyrządzał sobie owsiankę. Dlatego publikuję kolejny sposób na jej przygotowanie:) A spodziewajcie się kolejnych – w najbliższym czasie zamierzam opublikować zimowe wersje owsianki – czyli takie rozgrzewające i nastrajające pozytywnie;) Pamiętajcie jednak, że równie dobre są płatki z innych zbóż – żyta i pszenicy – przynajmniej takie jest moje zdanie:)

Oto przepis na kokosowo – migdałowa owsiankę:)

Owsianka kokosowo migdałowa 1 porcja 300 kcal

Składniki:

Przygotowanie:

Mleko podgrzej i zalej nim płatki. Dodaj migdały, wiórki kokosowe i aromat. Jeśli lubisz odrobinę słodyczy, dodaj stewię w tabletkach do smaku. Proste, ale pyszne i dietetyczne:) Kokos i migdały świetnie się komponują, więc gorąco polecam Ci tą wersję śniadanka. Owsianka kokosowo migdałowa jest jedną z moich ulubionych – kocham kokos:)

Na stronce możne ułożyć swoją własna dietę odchudzającą:)  Jeśli nie wiecie, jak to zrobić przeczytajcie zakładkę dieta:)

Pozdrawiam bardzo ciepło i trzymam kciuki:)

Dołącz do mnie na instagramie i odbierz dietę za darmo!

30 dnia każdego miesiąca spośród wszystkich osób, które obserwują mnie na instagramie, losuję jedną osobę, która otrzyma indywidualną dietę ułożoną przeze mnie za darmo !

Exit mobile version