Pomagamy Danielowi spełnić marzenie

Moi stali Czytelnicy już zdążyli poznać Daniela:) To przyjaciel mojej siostry, któremu staramy się pomóc w zbiórce pieniędzy na przystawkę do wózka inwalidzkiego. Dołącz się do naszej wspólnej akcji>>>!

Pomóż Danielowi>>>

Kim jest Daniel

Daniel jest bardzo pozytywnym młodym człowiekiem, który w 2010 roku w wieku 21 lat doznał urazu rdzenia kręgowego w wyniku niefortunnego skoku na główkę. Od tamtego czasu jest sparaliżowany od ramion w dół. Nie tylko nie może chodzić, ale też ma zanik mięśni ramion i niesprawne palce u rąk. Jest niesamodzielny i wymaga stałej opieki. Na zdjęciu obok widzicie, jak wyglądał przed wypadkiem.

Pomóż Danielowi>>>

Przystawka do wózka to spełnienie marzeń Daniela

Aby ułatwić sobie poruszanie się, Daniel pragnie kupić tzw. przystawkę do wózka. Przystawka, dopinana do wózka inwalidzkiego, działa jak rower ręczny, a tego typu napęd jest znacznie efektywniejszy. Ze względu na paraliż kończyn górnych i brak chwytu w dłoni Danielowi trudno poruszać się na klasycznym wózku.  Dodatkowo do jego domu prowadzi polna, wyboista droga, która przez znaczną część roku jest dla niego nieprzejezdna. Rowerowa przystawka da mu odrobinę więcej swobody, zapewni dobry trening rąk oraz sprawi frajdę!

Dlaczego potrzebna jest Twoja pomoc

Przystawka ze wspomaganiem napędu (czyli przystosowana dla osób z porażeniem czterokończynowym, takich jak Daniel) kosztuje około 20 000 zł. Daniel ma nadzieję na kupno używanego sprzętu w cenie 15 000 zł, lecz i to jest wydatek, na który nie może sobie pozwolić. Dlatego też założył zbiórkę pieniędzy. Udało mu się już zebrać połowę potrzebnej kwoty, z czego bardzo się cieszy. Miedzy innymi dzięki Wam moi Czytelnicy 🙂 Do uzyskania pełnej sumy potrzebna jest Twoja pomoc. Przyłącz się do zbiórki>>>! Razem uda nam się spełnić marzenie Daniela!

Pomóż Danielowi>>>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.