– Dietetyczne przepisy –

Szybki fit obiad z kurczakiem (2 pomysły!)

WPIS GOŚCINNY

Dobrym pomysłem na szybki fit obiad z kurczakiem jest przygotowanie dania jednogarnkowego. Takie potrawy nie wymagają zbyt wielu przygotowań, wszystko dusi się w jednym naczyniu, a po obiedzie można posprzątać w ciągu kilku chwil. Same zalety!    

Szybki fit obiad z kurczakiem (2 pomysły!)

Coraz więcej osób odżywia się świadomie i zwraca szczególną uwagę na to, co je na co dzień. Wszystko, co ląduje na naszym talerzu, wpływa nie tylko na nasze zdrowie, ale również na wygląd całego ciała. Chcąc utrzymać szczupłą figurę lub zgubić kilka kilogramów najlepiej postawić na niskokaloryczne, ale sycące posiłki. Idealnym składnikiem takich dań jest kurczak. Poniżej znajdziesz pyszne i nietuczące pomysły na fit obiad z kurczakiem!

Fit obiad: udko z kurczaka ze szpinakiem i serem feta

Dobrym pomysłem na szybki fit obiad z kurczakiem jest przygotowanie dania jednogarnkowego. Takie potrawy nie wymagają zbyt wielu przygotowań, wszystko dusi się w jednym naczyniu, a po obiedzie można posprzątać w ciągu kilku chwil. Same zalety! Właśnie takie są udka z dodatkiem warzyw: to posiłek z niską ilością węglowodanów, ale za to pełen warzyw. A na dodatek tę potrawę można przygotować w mniej niż pół godziny!

Składniki:

Przygotowanie:

Kiedy składnikiem naszego posiłku jest mięso, to warto zadbać, aby było jak najlepszej jakości. Sprawdź, co wyróżnia kurczaka zagrodowego bio!

Obiad z piersią z kurczaka – fit opcja z brokułem i serem lazur

Osoby dbające o linie powinny zwracać uwagę na to, aby ich posiłki zawierały sporą ilość białka. Dlatego właśnie najczęstszą odpowiedzią na pytanie, co na fit obiad z kurczakiem, brzmi piersi z kurczaka!

Składniki:

Przygotowanie:

                                   

Exit mobile version