0 items 0,00 

Dziennik Kalorii

Home / Dziennik Kalorii
Dziennik Kalorii | – Dietetyczne przepisy –


Dziennik Kalorii

Home
/
Dziennik Kalorii

Dziennik Kalorii

Przejmij kontrolę nad swoją dietą
i wyeliminuj złe nawyki żywieniowe.

Kup teraz

Czy wiesz, że nadwaga jest efektem błędów żywieniowych jakie nieświadomie popełniamy?

Aplikacja Dziennika Kalorii

Wyeliminowanie złych przyzwyczajeń pomoże Ci nie tylko schudnąć, ale utrzymać efekty na lata, dzięki trwałym zmianom trybu życia na lepsze!

Dziennik Kalorii to rewelacyjna aplikacja, która:

  • pomoże Ci zidentyfikować Twoje błędy żywieniowe
  • pomoże Ci samodzielnie ułożyć skuteczną dietę odchudzającą
  • nauczy Cię zasad zdrowego odżywiania

Dlaczego warto prowadzić Dziennik Kalorii?

Skuteczne odchudzanie to przede wszystkim zdrowa niskokaloryczna dieta oraz odpowiednia dawka ćwiczeń fizycznych.

Jednak samodzielne układanie zdrowej diety wiąże się z koniecznością liczenia kalorii poszczególnych posiłków oraz odpowiednim rozłożeniem białka węglowodanów i tłuszczy w diecie.

Dlaczego prowadzić Dziennik?

Ustalenie limitu kalorii, który zapewni odpowiednie tempo odchudzania oraz przeliczenie wartości składników odżywczych wiąże się jednak ze sporym wysiłkiem i zabiera dużo czasu.

Dziennik Kalorii zdejmuje z Ciebie konieczność codziennego wykonywania żmudnych obliczeń.

Kup teraz

Aby oszczędzić sobie tego wysiłku warto skorzystać z Dziennika Kalorii, który zrobi to za Ciebie w kilka sekund! Wystarczy, że podasz swój wiek, wzrost, wagę i cel, jaki chcesz osiągnąć, a Kalkulator wyliczy limit kalorii idealny dla Ciebie! Profesjonalne obliczenia limitu kalorii oraz proporcji makroskładników w diecie pomoże Ci osiągnąć maksymalne efekty bez ciągłego uczucia głodu i ryzyka spowolnienia metabolizmu.

Screeny z Dziennika Kalorii

Korzystanie z Dziennika daje Ci mnóstwo korzyści! Nie musisz samodzielnie wykonywać żmudnych obliczeń, oszczędzasz cenny czas, który możesz poświęcić swoje pasje.

Monitorujesz codzienną dawkę kalorii, dzięki czemu systematycznie zbliżasz się do celu i wzmacniasz swoją motywację. Dzięki stosowaniu Dziennika Kalorii żaden błąd żywieniowy Ci nie umknie i będziesz wiedzieć dokładnie, co trzeba poprawić i w czym tkwią przyczyny ewentualnych problemów z odchudzaniem.

Kup teraz

Zobacz film


Chcesz szybko zobaczyć pierwsze efekty odchudzania?

Załóż Dziennik Kalorii już teraz i chudnij bez wysiłku. To naprawdę bardzo proste!

W pierwszym miesiącu używania aplikacji

statystyczny użytkownik traci:

4,5 kg

Kup teraz

Aplikacja posiada także wersję mobilną więc możesz mieć go zawsze przy sobie! Będziesz na bieżąco kontrolować swój proces odchudzania, nawet będąc w pracy lub w szkole!

Dziennik kalorii pomaga Ci schudnąć w pięciu krokach:

Po zamówieniu diety wypełnij formularz, który ode mnie otrzymasz. Na podstawie Twoich odpowiedzi ułożę dla Ciebie dietę na pierwszy tydzień. Podczas kolejnych tygodni dieta będzie dopasowywana w zależności od reakcji Twojego organizmu, postępów oraz sugestii.

Zapoznaj się z ułożonymi przeze mnie jadłospisami, które dostaniesz i trzymaj się diety. Uważaj na ukryte kalorie, kryjące się w przekąskach, napojach i sokach. Wszystko co jesz i pijesz zawiera kalorie.

Korzystaj z Dziennika Kalorii, który otrzymasz ode mnie wraz z dietą. Jeżeli będziesz mieć chwilę słabości - odznaczaj w nim wszystkie nadprogramowo zjedzone posiłki. Aplikacja powie Ci czy przekroczyłaś swój limit kalorii i ile musisz ćwiczyć aby to "odrobić".

Licz utracone kilogramy. Nie ma nic przyjemniejszego, niż liczenie utraconych kilogramów. Da Ci to niesamowitą motywację do dalszych starań, oraz pokaże, że wszystko robisz dobrze.

Licz utracone kilogramy. Nie ma nic przyjemniejszego, niż liczenie utraconych kilogramów. Da Ci to niesamowitą motywację do dalszych starań, oraz pokaże, że wszystko robisz dobrze.


Moja dieta 1

Dziennik posiada wbudowaną bazę setek dietetycznych przepisów,
w tym te z mojej strony, dzięki czemu bez trudu odnajdziesz pyszne inspiracje na dietetyczne śniadania, obiady czy kolacje.

Moja dieta 2


Aplikacja kosztuje tylko 19,99 zł miesięcznie,
a więc naprawdę niewiele za tak dużą pomoc w spełnieniu marzeń o pięknej sylwetce.

Podkreślenie