Skuteczne odchudzanie to przede wszystkim zdrowa niskokaloryczna dieta oraz odpowiednia dawka ćwiczeń fizycznych. Samodzielne układanie zdrowej diety wiąże się z koniecznością liczenia kalorii poszczególnych posiłków oraz odpowiednim rozłożeniem białka węglowodanów i tłuszczy w diecie. Ustalenie limitu kalorii, który zapewni odpowiednie tempo chudnięcia oraz przeliczenie wartości składników odżywczych wiąże się jednak ze sporym wysiłkiem i zabiera dużo czasu.

Dlatego warto skorzystać z gotowego narzędzia Kalkulatora Kalorii, który zrobi to za Ciebie w kilka sekund! Wystarczy, że podasz swój wiek, wzrost, wagę i cel, jaki chcesz osiągnąć, a Kalkulator wyliczy limit kalorii idealny dla Ciebie! Profesjonalne obliczenia limitu kalorii oraz proporcji makroskładników w diecie pomoże Ci uniknąć błędów żywieniowych.

Korzystanie z Kalkulatora Kalorii daje Ci mnóstwo korzyści! Nie musisz samodzielnie wykonywać żmudnych obliczeń, oszczędzasz cenny czas, który możesz poświęcić swoje pasje. Monitorujesz codzienną dawkę kalorii, dzięki czemu systematycznie zbliżasz się do celu i wzmacniasz swoją motywację. Dzięki stosowaniu Kalkulatora Kalorii żaden błąd żywieniowy Ci nie umknie i będziesz wiedzieć dokładnie, co trzeba poprawić i w czym tkwią przyczyny ewentualnych problemów ze schudnięciem.

Chcesz szybko zobaczyć pierwsze efekty odchudzania? Załóż Dziennik Kalorii już teraz i chudnij bez wysiłku. To naprawdę bardzo proste!

aplikacja

Przetestuj Kalkulator>>>

Kalkulator posiada także wersję mobilną więc możesz mieć go zawsze przy sobie! Będziesz na bieżąco kontrolować swój proces odchudzania, nawet będąc w pracy lub w szkole!

Dziennik kalorii pomaga Ci schudnąć w pięciu krokach

krok 1

Po wprowadzeniu Twoich danych do aplikacji oblicza, ile zajmie Ci osiągnięcie wymarzonej wagi i poda wskazówki, co robić, aby osiągnąć cel.

krok 2

Dziennik obliczy odpowiedni dla Ciebie limit kalorii oraz proporcje białek węglowodanów i tłuszczy. Przestrzeganie tych wskazówek zapewni Ci osiągniecie celu.

krok 3

Każdego dnia zapisuj w dzienniku wszystkie spożyte w ciągu dnia posiłki i wypite napoje. Będziesz wiedzieć, czy spełniasz założony limit kalorii. To pomoże kontrolować Twoją dietę

krok 4

Obserwacja kaloryczności poszczególnych dań i produktów pozwoli Ci na eliminację tych, które są niepożądane w Twojej diecie i coraz częstsze stosowanie tych, które pomagają w utrzymaniu założonego limitu kalorii.

krok 5

Dziennik zmotywuje Cię do cotygodniowego ważenia się. Nie ma nic przyjemniejszego od obserwowania, jak waga sukcesywnie spada:) Regularne ważenie pomoże Ci stwierdzić, czy dieta jest naprawdę skuteczna.

Kalkulator kalorii możesz mieć już od 15 zł miesięcznie!

  • 1 miesiąc: 19,99 zł
  • 3 miesiące: 49,99 zł (1 miesiąc: 16,66 zł, oszczędzasz 10 zł)
  • 6 miesięcy: 89,99 zł (1 miesiąc: 15 zł, oszczędzasz 30 zł)

Jeżeli wybierzesz opcje miesięczną wówczas zapłacisz na kalkulator 19,99 zł. Natomiast w przypadku abonamentu na 6 miesięcy kalkulator będzie Cię kosztował jedyne 15 zł!


Przetestuj Kalkulator>>>

 

dziennik kalorii

Rozpocznij skuteczne i naprawdę proste odchudzanie już dziś!