Recenzja mojej książki „Schudnij z przyjemnością”

Przeczytaj recenzję mojej pełnej optymizmu książki, która ułatwi Ci proces odchudzania i wzmocni Twoją motywację!

Opinie o książce:

Gabi

„Anetko właśnie skończyłam czytać książkę, dziękuje ci jesteś wspaniała, a ostatnie słowa wzruszyły mnie do łez. Buziaki kochana.”

Marlena

„Dziękuję za książkę! Przeczytałam ją w jeden dzień, tak mnie pochłonęła. Dała mi dużo siły i motywacji na dalszą walkę o zdrowie. Jeszcze raz dziękuję”

Krysia

„Uważajcie bo książka bardzo uzależnia:) wciąga i czyta się ją od deski do deski 🙂 . Dużo wprowadziłam zasad , motywacje brane są do serca i widzę rezultaty!”

Paulina

„Mam Pani książkę z przepisami i każdego dnia gotuję coś nowego i jestem szczęśliwa, że w ten sposób mogę pokazać innym, że zdrowe jest pyszne!”

Maria

„Pożyczyłam od siostry Pani książkę – na chwilę, bo siostra nie chce się z nią rozstawać. Dzięki temu, co Pani w niej napisała – wydaje mi się, że tym razem naprawdę zmienię swoje nawyki żywieniowe. Dziękuję!”

ZAMÓW KSIĄŻKĘ Z DEDYKACJĄ>>>

Aneta Stolarz „Schudnij z przyjemnością. Podręcznik radosnego odchudzania”

„Twoje ciało jest cudem”

Zdrowy i szczupły wygląd jest w dzisiejszych czasach niezwykle modny. Istnieje wiele cudownych środków i diet, które obiecują szybkie schudnięcie, jednak większość z nas przekonuje się tym, że nie są one skuteczne. Najczęściej po zakończeniu restrykcyjnej diety wracamy do poprzedniej wagi lub nawet nabieramy kolejnych kilogramów. Dzieje się tak, ponieważ długotrwałe poczucie deprywacji powoduje złe samopoczucie i odbiera chęci do działania. Liczne zakazy i nakazy tak naprawdę nie dosięgają sedna problemu i nie zmieniają naszych przyzwyczajeń. Co tak naprawdę jest potrzebne, aby trwale pozbyć się nadwagi? Czy uzyskanie szczupłej sylwetki na stałe jest w ogóle możliwe? Aneta Stolarz, autorka książki „Schudnij z przyjemnością”, przekonuje o tym, że kluczem do sukcesu jest nastawienie do samego siebie i swojego ciała. Okazuje się, że odchudzanie może być pełne optymizmu, a nawet może stać się świetną zabawą!

ZAMÓW KSIĄŻKĘ Z DEDYKACJĄ>>>

O Autorce

AnetaStolarz

Aneta Stolarz jest instruktorką fitness i posiada uprawnienia trenera personalnego. Jest z zawodu dietetykiem i ukończyła kursy dietetyczne i suplementacji dla sportowców. Kiedyś bardzo nie lubiła siebie i swojego ciała, co powodowało u niej frustrację. Przeżywała problem, który dotyczy nie jednej kobiety – na przemian przybierała na wadze i chudła. Dzisiaj trudno uwierzyć, że mogła mieć problemy z nadwagą. Na blogu dietetyczne-przepisy.net dzieli się z czytelnikami pomysłami na zdrowe, dietetyczne i pyszne dania. W swojej książce „Schudnij z przyjemnością” podpowiada, jak radośnie podchodzić do procesu odchudzania i jak poczuć się lepiej w swoim ciele. Jak sama pisze: „Motywem przewodnim mojej książki jest przekonanie cię, że odchudzanie nie musi być męką, a najważniejsze jest twoje nastawienie do samej siebie i do całego procesu”.  Autorka opowiada o tym , jak sama radzi sobie z problemami i dzieli się własnymi sposobami na to, jak sprawić, by odchudzanie stało się radosne.

O czym jest książka

Poradnik dzieli się na 5 części. Przedstawione są w nim metody pomagające poczuć się dobrze w swoim ciele, sposoby na wzmocnienie motywacji i utrzymania stanu satysfakcji i zadowolenia. Autorka zachęca do stworzenia osobistej listy przyjemności oraz regularnego stosowania księgi pozytywnych aspektów. Mówi o tym, że medytacja i pozytywne nastawienie doskonale wpływają na stan psychiki, co ma decydujący wpływ na sukces w odchudzaniu. Z książki dowiadujemy się także, jak określić swój cel i jak przygotować się do diety, co zrobić, gdy zjemy za dużo, by nie zaprzepaścić dotychczasowych osiągnięć.

Autorka opisuje również różne rodzaje aktywności fizycznej – skuteczny trening aerobowy, marsz, bieg, jazdę na rowerze, taniec i inne. Spośród wymienionych form ruchu każdy powinien znaleźć coś dla siebie, aby chudnąć skutecznie i wyzwolić w sobie uczucie zadowolenia.

W książce przeczytamy również o tym, jakie zmiany należy wprowadzić w diecie, aby proces odchudzania był efektywny i zdrowy, ale pozbawionych nadmiernych wyrzeczeń. Autorka proponuje przepisy, które mają 100, 200, 300 lub 400 kcal – taki sposób podziału przepisów umożliwia samodzielne ułożenie diety o wybranej kaloryczności. Ten niezwykle łatwy sposób tworzenia jadłospisu został nazwany Dietetycznym Szwedzkim Stołem, jego postawą jest różnorodność składników potraw i ich wspaniały smak.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ Z DEDYKACJĄ>>>

Podsumowanie

Książka napawa optymizmem, zaraża entuzjazmem i dodaje motywacji. Intencją autorki jest niesienie pomocy kobietom, które nie lubią siebie i swojego ciała, ponieważ skuteczne odchudzanie zależy przede wszystkim od stanu umysłu.

„Jeśli potrafisz czuć radość niezależnie od czynników zewnętrznych, niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujesz, twoje życie staje się cudem. Prawdziwą przyjemnością!”

ZAMÓW KSIĄŻKĘ Z DEDYKACJĄ>>>

spis treści (1)

Spis treści

Wstęp

Część I

Radosny proces odchudzania

 1. Jak schudnąć z przyjemnością
 2. Radość życia
 3. Akceptacja
 4. Dobry nastrój a odchudzanie
 5. Odchudzająca kuracja śmiechem

Część II

Konkretny cel to klucz do sukcesu

 1. Sprawdź, czy naprawdę za dużo ważysz
 2. Celem jest twoje dobre samopoczucie
 3. Skup się na celu
 4. Zbliż się do celu

Część III

Dieta łatwa i przyjemna

 1. Zasady planowania skutecznej diety odchudzającej
 2. Dietetyczny Szwedzki Stół – moja dieta doskonała
 3. Dietetyczne przepisy
 4. Jak pokonać największych wrogów szczupłej sylwetki
 5. Co zrobić, kiedy zjadłaś za dużo

Część IV

Życie to ruch

 1. Jak być szczupłą już na zawsze
 2. Odkryj swoją sportową pasję
 3. Dlaczego sport sprawia przyjemność
 4. Odchudzający trening aerobowy
 5. Ekspresowy trening dla zapracowanych
 6. Radosne formy ruchu
 7. Jak wykorzystać rutynę dnia codziennego w odchudzaniu

Część V

Motywacja – naturalny „dopalacz”

 1. Co to jest motywacja
 2. Brak motywacji
 3. Gdybym była szczupła…
 4. Motywacja a wewnętrzny krytyk
 5. Poczucie winy a motywacja
 6. Rozpal ogień motywacji
 7. 10 sposobów na wzmocnienie motywacji

Na zakończenie

Twoje ciało jest cudem

Fragmenty książki

„Wstęp

Od wielu lat obserwuję, jak obsesja odchudzania wyniszcza prawie każdą kobietę. Tak wiele wspaniałych dziewczyn z frustracją i krytycyzmem spogląda na swoje odbicie w witrynach sklepowych i katuje swoje ciało drastycznymi dietami oraz ćwiczeniami niedającymi satysfakcji. To takie smutne…

A przecież podstawą istnienia jest radość. Uważam, że to właśnie ona jest celem naszego życia, choć niewielu z nas doświadcza tego cudownego uczucia. Skupiamy się raczej na tym wszystkim, co jest w naszym życiu trudne i nie sprawia nam przyjemności. Osiąganie celów traktujemy jak walkę na śmierć i życie, pozbawiając się w ten sposób prawdziwej radości, która tkwi w chwili obecnej! Moim marzeniem jest pomóc kobietom w zmianie nastawienia do swojego ciała i do procesu odchudzania tak, by zakosztowały radosnego, pełnego pasji życia!

Dobry nastrój a odchudzanie

Moim zdaniem to pozytywny, radosny nastrój przyciąga sukces w odchudzaniu, a nie ciągłe zamęczanie i gnębienie swojego ciała! Twoje ciało jest jak dziecko – kiedy odbierzesz mu przyjemność, stanie się nieszczęśliwe, przygnębione i nie będzie chciało z Tobą współpracować. Dobrze wiesz o tym, że kiedy czujesz się dobrze, Twoje ciało również to pokazuje – wyglądasz zdecydowanie lepiej. Smutek, przygnębienie i poczucie deprywacji to emocje, które widzimy w oczach i na twarzach większości ludzi i niestety także w swoich oczach… Uśmiechnij się najpierw do siebie i do swojego ciała! Szczęście i dobry nastrój są w Tobie! Wystarczy tylko o nich pamiętać i po nie sięgnąć!

Może dziwi Cię, dlaczego książkę o odchudzaniu zaczynam od metod poprawiania sobie nastroju. Robię tak, ponieważ wiem, że podjadanie to po prostu sposób na polepszenie sobie samopoczucia. Więc, jeśli potrafisz pocieszyć się w inny sposób, z łatwością zmniejszysz ilość spożywanego jedzenia. Oczywiście w dalszej części książki zapoznam Cię również z super wygodną dietą odchudzającą oraz radosnymi metodami na szybkie spalanie kalorii. Jednak zaczniemy od moich wypróbowanych sposobów na radosne nastawienie do siebie, swojego ciała i do życia.”

ZAMÓW KSIĄŻKĘ Z DEDYKACJĄ>>>


Aneta Stolarz „Schudnij z przyjemnością. Podręcznik radosnego odchudzania”

Wydanie I

Rok wydania 2014

Ilość stron 148

Wydawnictwo Vital

Redakcja Mariusz Warda

Dołącz do mnie na instagramie i odbierz dietę za darmo!

30 dnia każdego miesiąca spośród wszystkich osób, które obserwują mnie na instagramie, losuję jedną osobę, która otrzyma indywidualną dietę ułożoną przeze mnie za darmo !


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.