Książka „Schudnij z przyjemnością” napawa optymizmem, zaraża entuzjazmem i dodaje motywacji. Moją intencją przy pisaniu tego podręcznika radosnego odchudzania było niesienie pomocy kobietom, które nie lubią siebie i swojego ciała, ponieważ skuteczne odchudzanie zależy przede wszystkim od stanu umysłu, a także entuzjastycznego podejścia do zdrowej diety oraz ruchu. Więcej o książce przeczytasz tutaj>>>

Książka z autografem kupiona u mnie kosztuje 24,90 a koszt przesyłki wynosi 8 zł (razem 32,90 zł)

Aby zamówić książkę z autografem i dedykacją, prześlij 32,90 zł na konto mojej firmy

Slimetiss Aneta Stolarz

19 1050 1298 1000 0092 2686 7746

ING Bank Śląski

W tytule przelewu wpisz „książka” i podaj swój adres do wysyłki

Fragment książki:

„Twoje ciało jest cudem. Niezależnie od tego, jak teraz wyglądasz, ono jest naprawdę czymś wyjątkowym. Jest wspaniałym mechanizmem, który działa w niezwykły i niezawodny sposób. Możesz jeszcze tego nie dostrzegać, ale Twoje ciało jest Twoim najlepszym przyjacielem! „

Opinie osób, które kupiły książkę

Gabi

„Anetko właśnie skończyłam czytać książkę, dziękuje ci jesteś wspaniała, a ostatnie słowa wzruszyły mnie do łez. Buziaki kochana.”

Marlena

„Dziękuję za książkę! Przeczytałam ją w jeden dzień, tak mnie pochłonęła. Dała mi dużo siły i motywacji na dalszą walkę o zdrowie. Jeszcze raz dziękuję”

Krysia

„Uważajcie bo książka bardzo uzależnia:) wciąga i czyta się ją od deski do deski 🙂 . Dużo wprowadziłam zasad , motywacje brane są do serca i widzę rezultaty!”

Paulina

„Mam Pani książkę z przepisami i każdego dnia gotuję coś nowego i jestem szczęśliwa, że w ten sposób mogę pokazać innym, że zdrowe jest pyszne!”

Maria

„Pożyczyłam od siostry Pani książkę – na chwilę, bo siostra nie chce się z nią rozstawać. Dzięki temu, co Pani w niej  napisała – wydaje mi się, że tym razem naprawdę zmienię swoje nawyki żywieniowe. Dziękuję!”

SPIS TREŚCI

Wstęp

Część I

Radosny proces odchudzania

 1. Jak schudnąć z przyjemnością
 2. Radość życia
 3. Akceptacja
 4. Dobry nastrój a odchudzanie
 5. Odchudzająca kuracja śmiechem

Część II

Konkretny cel to klucz do sukcesu

 1. Sprawdź, czy naprawdę za dużo ważysz
 2. Celem jest twoje dobre samopoczucie
 3. Skup się na celu
 4. Zbliż się do celu

Część III

Dieta łatwa i przyjemna

 1. Zasady planowania skutecznej diety odchudzającej
 2. Dietetyczny Szwedzki Stół – moja dieta doskonała
 3. Dietetyczne przepisy
 4. Jak pokonać największych wrogów szczupłej sylwetki
 5. Co zrobić, kiedy zjadłaś za dużo

Część IV

Życie to ruch

 1. Jak być szczupłą już na zawsze
 2. Odkryj swoją sportową pasję
 3. Dlaczego sport sprawia przyjemność
 4. Odchudzający trening aerobowy
 5. Ekspresowy trening dla zapracowanych
 6. Radosne formy ruchu
 7. Jak wykorzystać rutynę dnia codziennego w odchudzaniu

Część V

Motywacja – naturalny „dopalacz”

 1. Co to jest motywacja
 2. Brak motywacji
 3. Gdybym była szczupła…
 4. Motywacja a wewnętrzny krytyk
 5. Poczucie winy a motywacja
 6. Rozpal ogień motywacji
 7. 10 sposobów na wzmocnienie motywacji

Na zakończenie

Twoje ciało jest cudem

Fragmenty książki

„Wstęp

Od wielu lat obserwuję, jak obsesja odchudzania wyniszcza prawie każdą kobietę. Tak wiele wspaniałych dziewczyn z frustracją i krytycyzmem spogląda na swoje odbicie w witrynach sklepowych i katuje swoje ciało drastycznymi dietami oraz ćwiczeniami niedającymi satysfakcji. To takie smutne…

A przecież podstawą istnienia jest radość. Uważam, że to właśnie ona jest celem naszego życia, choć niewielu z nas doświadcza tego cudownego uczucia. Skupiamy się raczej na tym wszystkim, co jest w naszym życiu trudne i nie sprawia nam przyjemności. Osiąganie celów traktujemy jak walkę na śmierć i życie, pozbawiając się w ten sposób prawdziwej radości, która tkwi w chwili obecnej! Moim marzeniem jest pomóc kobietom w zmianie nastawienia do swojego ciała i do procesu odchudzania tak, by zakosztowały radosnego, pełnego pasji życia!

Dobry nastrój a odchudzanie

Moim zdaniem to pozytywny, radosny nastrój przyciąga sukces w odchudzaniu, a nie ciągłe zamęczanie i gnębienie swojego ciała! Twoje ciało jest jak dziecko – kiedy odbierzesz mu przyjemność, stanie się nieszczęśliwe, przygnębione i nie będzie chciało z Tobą współpracować. Dobrze wiesz o tym, że kiedy czujesz się dobrze, Twoje ciało również to pokazuje – wyglądasz zdecydowanie lepiej. Smutek, przygnębienie i poczucie deprywacji to emocje, które widzimy w oczach i na twarzach większości ludzi i niestety także w swoich oczach… Uśmiechnij się najpierw do siebie i do swojego ciała! Szczęście i dobry nastrój są w Tobie! Wystarczy tylko o nich pamiętać i po nie sięgnąć!

Może dziwi Cię, dlaczego książkę o odchudzaniu zaczynam od metod poprawiania sobie nastroju. Robię tak, ponieważ wiem, że podjadanie to po prostu sposób na polepszenie sobie samopoczucia. Więc, jeśli potrafisz pocieszyć się w inny sposób, z łatwością zmniejszysz ilość spożywanego jedzenia. Oczywiście w dalszej części książki zapoznam Cię również z super wygodną dietą odchudzającą oraz radosnymi metodami na szybkie spalanie kalorii. Jednak zaczniemy od moich wypróbowanych sposobów na radosne nastawienie do siebie, swojego ciała i do życia.”

Aneta Stolarz „Schudnij z przyjemnością. Podręcznik radosnego odchudzania”

Wydanie I

Rok wydania 2014

Ilość stron 148

Wydawnictwo Vital

Redakcja Mariusz Warda