5G dla każdego budżetu: Najtańsze abonamenty komórkowe z nowoczesnym internetem mobilnym

WPIS GOSCINNY

 

W przeszłości usługa 5G w ramach abonamentu telefonicznego była zarezerwowana jedynie dla klientów gotowych wydawać sporo pieniędzy. Dzisiaj, dzięki ofercie operatora OTVARTA, nowy standard jest dostępny dla wszystkich w rozsądnej cenie. Jak wybrać abonament w OTVARTA i co zyskujemy, podpisując umowę jeszcze w grudniu?

Czym jest internet mobilny 5G

Na przestrzeni ostatnich lat bardzo głośno zrobiło się o technologii 5G. Czym dokładnie jest? Jak doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, każdy z nas, z mniejszym lub większym zapałem korzysta z internetu w telefonie. Co więcej, nie wyobrażamy sobie abonamentu telefonicznego bez dostępu do mobilnego internetu. Korzystamy z niego do pracy, zabawy, nauki, kontaktu z klientami i wielu innych.

Standard 5G to innowacyjna technologia, w ramach której klienci operatora OTVARTA otrzymują dostęp do najszybszego, najbardziej stabilnego i najbardziej przepustowego internetu na świecie. Poprzedni standard 4G/LTE, choć świetnie przyjęty, powoli staje się coraz mniej wystarczający jak na potrzeby nowoczesnego świata. Dzisiaj 5G daje nam możliwość korzystania z internetu w prędkości nawet 600 Mb/s, a to wcale nie koniec! Już w najbliższych latach infrastruktura nowego standardu będzie rozwijana, co zapowiada osiąganie jeszcze wyższych prędkości – nawet do kilku GB/s.

Abonament telefoniczny z 5G – ile kosztuje?

Jak wygląda cena abonamentu z internetem 5G? Wydawać by się mogło, że operatorzy, świadomi innowacyjności nowoczesnego standardu 5G, zechcą windować cenę takiej usługi. Być może niektórzy dostawcy usług telekomunikacyjnych faktycznie tak robią, ale nie OTVARTA.

Operator OTVARTA zapewnia dostęp do internetu mobilnego już od 19.99 zł miesięcznie. To ogromna zaleta wynikająca z wyboru oferty OTVARTA – każdy abonament, bez względu na wielkość pakietu GB, zawiera w sobie internet mobilny 5G. Tak niska cena abonamentu daje ponadto na ten moment gwarancję zasięgu w każdym województwie w Polsce. Co więcej, już do 2025 roku internet w standardzie 5G ma być dostępny w każdym miejscu w kraju, co stanowi rewolucję w zakresie dostępu do tanich i nowoczesnych standardów internetu mobilnego.

 

 

Dopasuj cenę abonamentu do swoich potrzeb

Jaki abonament OTVARTA wybrać dla siebie? To pytanie, które warto sobie zadać, poprzedzając odpowiedź dokładną analizą naszych zwyczajów związanych z użytkowaniem internetu mobilnego w smartfonie. Czy korzystamy z niego sporadycznie, skupiając swoją uwagę jedynie na najbardziej podstawowych funkcjach telefonu? A może smartfon to dla nas istne centrum dowodzenia, które służy nam do pracy, nauki, zakupów i rozrywki? Nie zapominajmy również o osobach, które często korzystają z internetu, choć nie zależy im na maksymalnych pakietach GB.

OTVARTA to operator, który przygotował rozwiązanie dla każdej z grup klientów. Dla sporadycznych użytkowników internetu mobilnego przygotowano ofertę zapewniającą 2 lub 11 GB danych komórkowych. To warianty budżetowe, które z pewnością przypadną do gustu oszczędnym, którzy rachunek za telefon traktują jako przykry obowiązek. Na drugim biegunie propozycja dla zapalonych fanów rozrywki online – pakiet O! OGROMGIGA! 5G!, w którym za 39,99 zł możemy liczyć na 100 GB danych każdego miesiąca. Nie zapominajmy także o bestsellerze OTVARTA, docenianym przez zewnętrzne rankingi, takie jak komorkomat.pl. Mowa tutaj o wariancie O! LUZACKA! 5G!, która zapewnia nam miesięczny dostęp do komfortowej liczby 31 GB danych internetowych w atrakcyjnej cenie 23,99 zł.

Abonament z 5G w OTVARTA – dlaczego warto rozważyć zmianę operatora?

Dlaczego OTVARTA to operator, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, nie tylko wśród klientów, ale także specjalistów, którzy zajmują się porównywaniem ofert abonamentowych na rynku? Przede wszystkim ze względu na relację ceny do liczby gigabajtów i dostępu do innych nowoczesnych usług.

W praktyce już za mniej niż 10 złotych otrzymujemy dostęp do najszybszego na świecie internetu 5G, a dodatkowo zyskujemy możliwość użytkowania takich innowacji, jak karta e-SIM czy usług VoLTE i WI-FI calling, stanowiące alternatywę do tradycyjnych połączeń telefonicznych.

 

Wszystkie warianty abonamentu OTVARTA oferowane są klientom na zasadzie umowy bezterminowej. Oznacza to, że nie jesteśmy związani umową, która przewiduje kary umowne za przedwczesną rezygnację z usług. Jeśli zależy nam na elastyczności, OTVARTA umożliwia zmianę pakietu, a nawet zakończenie współpracy w dowolnym momencie, z uwzględnieniem jednego miesiąca wypowiedzenia. To przełom na rynku abonamentów, który przecież tak dobrze znany jest z długich, 12, a nawet 24-miesięcznych umów.

Bezterminowa umowa z OTVARTA już od 1 złotówki za aktywację

Szukasz abonamentu telefonicznego z dostępem do wydajnego internetu 5G w niskiej cenie? Zależy Ci na tym, by nie przepłacać za gigabajty, których na pewno nie wykorzystasz? OTVARTA to idealne rozwiązanie, które znane jest z różnorodności wariantów abonamentu. Każdy z nas, bez względu na styl życia i sposób korzystania z internetu, znajdzie propozycję, która spełni oczekiwania zarówno pod względem bogactwa pakietu, jak i jego ceny.

Dlaczego warto rozważyć propozycję operatora OTVARTA jeszcze przed końcem roku? Ze względu na atrakcyjną promocję, która w jeszcze większym stopniu pozwoli na oszczędności. Aktywacja nowej umowy zawsze wiąże się z dodatkowymi kosztami, a OTVARTA umożliwia zmianę operatora już od 1 złotówki! Wraz z całą rodziną przejdź do OTVARTA i ciesz się nieskończonym potencjałem standardu 5G z najtańszą aktywacją numeru na rynku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.