Cateromarket – porównywarka diet pudełkowych dostępnych w Twoim mieście

ARTYKUŁ ZEWNĘTRZNY

Cateromarket to pierwsza porównywarka firm oferujących catering dietetyczny na polskim rynku. Została ona stworzona w związku z rosnącą popularnością diet pudełkowych nie tylko w największych miastach, ale w całym kraju. Dzięki platformie możliwe jest sprawdzenie ofert wszystkich firm działających na terenie wybranego przez klienta miasta, a następnie zamówienie diety online. 

Korzystając z porównywarki Cateromarket można zamówić catering dietetyczny w ponad tysiącu miast i mniejszych miejscowości na terenie całej Polski. Aby to zrobić należy wybrać miejscowość i przystąpić do porównania ofert firm działających na wybranym obszarze. Po wejściu na profil wybranej firmy można skorzystać z przycisku “Kup” lub “Zamów”, który przenosi klienta do formularza, poprzez który można złożyć zamówienie. Konieczny będzie wybór diety oraz wskazanie adresu, pod który posiłki mają być dostarczane. Ostatnim krokiem jest płatność online. 

Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje maila z potwierdzeniem oraz wiadomość informującą o statusie płatności. W momencie, gdy zamówienie jest opłacone wiadomość zostaje wysłana zarówno do klienta, jak również do firmy cateringowej. W niektórych przypadkach do klienta może odezwać się przedstawiciel firmy cateringowej, dzieje się tak zwykle w przypadku bardziej wymagających diet, gdy dietetyk chce uzyskać dodatkową informację. 

Jak wybrać catering dietetyczny? 

Szukając cateringu należy wybrać dietę odpowiadającą indywidualnym oczekiwaniom. Konieczny jest wybór firmy, która przygotuje posiłki, a następnie dostarczy je pod wskazany adres. Na rynku działa wiele firm oferujących różne plany żywieniowe, dzięki porównywarce Cateromarket.pl możliwy jest szybki wybór tej, która spełni oczekiwania klienta.  

Przede wszystkim zdrowa dieta 

Dieta musi być dobrana zgodnie z celem klienta. Wegetarianin chcący nabrać masy musi postawić na inną dietę niż osoba z nietolerancją pokarmową, jeszcze inne rozwiązanie sprawdzi się u kobiet karmiących piersią czy u osób chcących zgubić zbędne kilogramy. Cateromarket daje możliwość skorzystania z filtrów, które umożliwiają zawężenie listy firm cateringowych zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Porównywarka umożliwia zestawienie ze sobą 26 rodzajów diet, zarówno tych najpopularniejszych jak dieta standardowa czy odchudzająca, jak również wegańskich, dedykowanych osobom aktywnym (paleo, keto), czy dla osób z celiakią, cukrzycą lub Hashimoto. 

W przypadku każdej z diet konieczne jest wskazanie kaloryczności posiłków. Aby móc to zrobić należy wiedzieć jak dużo kalorii spala się w ciągu dnia. Osoby nie mające wiedzy na temat codziennego wydatku energetycznego mogą posłużyć się kalkulatorem kalorii znajdującym się na stronie Cateromarket.pl. Należy tam podać informacje na temat płci, wieku, wagi, a także poziomie aktywności fizycznej, a kalkulator wskaże odpowiednia kaloryczność.  

Wybór odpowiedniej firmy 

W większości polskich miejscowości działa przynajmniej kilka firm oferujących catering dietetyczny. Przed dokonaniem wyboru warto zapoznać się z ich profilami, gdzie zawarte są najważniejsze informacje, m.in. czy firma zatrudnia dietetyka, cennik, przykładowe menu, a także w jakich godzinach odbywa się dostawa posiłków. Dodatkowo na profilach można znaleźć opinie klientów, którzy korzystali z usług wybranej firmy. Znajduje się tam również test oraz recenzja eksperta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.