Czytelnicy bloga dietetyczne-przepisy.net razem pomagają Danielowi

Witajcie kochani. Dziękuję serdecznie za Wasz udział w zbiórce pieniędzy dla niepełnosprawnego Daniela. Cieszę się, że razem pomagamy mu spełnić jego wielkie marzenie!

Dwa tygodnie temu prosiłam Was o pomoc w zbiórce pieniędzy dla Daniela>>> na przystawkę do wózka inwalidzkiego, która pomoże mu sprawnie się poruszać na wózku i przyspieszy jego rehabilitację. Cieszę się, że dołączyliście do mnie:) Dziękuję serdecznie wszystkim ludziom dobrego serca, którzy wspomogli Daniela.

Jest nas już 30 osób i razem zebraliśmy prawie 1200 zł !

Pomóż Danielowi>>>

Do spełnienia marzenia Daniela jeszcze trochę brakuje, ale wierzę, że uda nam się osiągnąć cel. Dlatego, jeżeli chcesz dołączyć do nas i zrobić coś dobrego dla innych, zachęcam do wpierania naszej wspólnej akcji. Akcję znajdziesz tutaj>>>

Możesz przekazać dowolną kwotę, ale równie cenne są dla nas udostępnienia posta facebooku. Zachęcam do udostępniania mojego wpisu na blogu lub zbiórki Daniela na tej stronie>>> Z góry wszystkim serdecznie dziękuję!

Jeżeli jeszcze nie poznaliście Daniela, przeczytajcie jego historię

Oto historia Daniela

Witam wszystkich, z tej strony Daniel! Jak widać na załączonym zdjęciu, poruszam się na wózku od ponad 7 lat z powodu porażenia czterokończynowego. Na początku trudno było samodzielnie się poruszać nawet po własnym pokoju, ale jest coraz lepiej i łatwiej, chociaż na dłuższych dystansach nie jest lekko.

Pomóż Danielowi>>>

Kiedyś miałem okazję wypróbować tzw. przystawkę do wózka. Pierwsze moje wrażenie było takie, jakbym znowu biegał! Uśmiech od ucha do ucha 🙂 Najchętniej zabrałbym ją ze sobą, ale niestety nie było mnie stać. Super było pojeździć te parę chwil, i tak od paru lat marzy mi się taka właśnie przystawka do wózka. Może dzięki waszej pomocy przybliżycie mnie do realizacji tego marzenia. Byłoby wspaniale, gdybym już wiosną/latem mógł jeździć po moich okolicach i nie tylko czerpać z tego radość, ale też rehabilitować się. Dzięki tej przystawce mógłbym wzmacniać swoją kondycję fizyczną, górną partię mięśni, bo to one muszą rekompensować niedowład nóg.

Będę wdzięczny za każdą złotówkę i mile was wspominał jako osoby, dzięki którym marzenie może się spełnić 🙂

Dziękuję wszystkim czytającym tą zbiórkę i pomagającym. Pozdrawiam was gorąco, Daniel.”

Dołączcie do mnie i spełnijmy razem marzenie Daniela!

Jeżeli chcesz weprzeć Daniela, możesz przekazać dowolną kwotę  na tej stronie>>>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.