Dołącz do mnie na instagramie i otrzymaj dietę za darmo !

Moi kochani na moim blogu będą pojawiać się coraz to nowe niespodzianki dla stałych Czytelników. Tym razem macie szanse na otrzymanie diety za darmo, jeśli dołączycie do mnie na Instagramie! Przeczytajcie szczegóły akcji.

Od pewnego czasu aktywnie udzielam się na Instagramie i pragnę połączyć się z jak największą liczba osób. Na insta umieszczam zdjęcia, których nie znajdziecie na blogu oraz wszystkie aktualne informacje o nowych przepisach, konkursach i promocjach na stronie dietetyczne-przepisy.net.

A teraz mam super nagrody dla Czytelniczek i Czytelników, którzy do mnie dołączą. 30 dnia każdego miesiąca będę losować jedną osobę, spośród wszystkich, które dołączyły do mnie na Istagramie i ta osoba otrzyma indywidualną dietę za darmo! Losowanie będę powtarzała co miesiąc. Co wy na to ?  Serdecznie zapraszam do udziału w akcji!

Oto opinia Karoliny o diecie:

„Powiem krótko – JESTEM ZACHWYCONA!!!
Zmianę swojego stylu życia na dobre rozpoczęłam w połowie stycznia 2016 roku.
Do osiągnięcia wymarzonej wagi zostało niewiele i to właśnie “niewiele” okazało się murem nie do przebicia. Na tym etapie trafiłam pod skrzydła Anety i właśnie dzisiaj rozpoczęłam czwarty tydzień cudownego, zdrowego odżywiania. Nie mogę powiedzieć że jestem na diecie, bo dieta tak cudownie nie smakuje. Każda potrawa to nowa przygoda i chęć na jeszcze więcej odkrywania nowych smaków. Rezultaty? hmmm….dla mnie bomba … cel mogę uznać za osiągnięty.
Dziękuję! Polecam i pozdrawiam”

Więcej o dietach, które układam przeczytacie tutaj>>>

Obserwuj mnie na Instagramie i otrzymaj dietę za darmo!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.