Skuteczna dieta odchudzająca za darmo! Weź udział w konkursie!

Po raz kolejny każdy Czytelnik mojego bloga ma szansę na otrzymanie indywidualnej diety odchudzającej zupełnie za darmo:) Gorąco zachęcam Was do wzięcia udziału w nowym konkursie.

Tym razem konkurs jest banalnie prosty. Wystarczy, że dodasz przynajmniej 1 komentarz pod Twoim ulubionym przepisem, a znajdziesz się w gronie osób, które mają szansę zdobyć ciekawe nagrody:)

Każdy komentarz, który pojawi się na stronie w terminie od 28.06.2017 do 11.07.2017 weźmie udział w konkursie:)

indywidualna dieta przez internet

Wasze opinie dają mi mnóstwo motywacji do dalszej pracy oraz pomagają mi doskonalić moje przepisy, tak aby zadowoliły każdego. Piszcie więc o tym, co Wam najbardziej smakuje, jak przepisy pomogły Wam schudnąć, jakie zmiany w przepisach wprowadzaliście samodzielnie, co uważacie, że mogę w przepisach ulepszyć… Wszystkie Wasze odczucia i opinie są dla mnie bardzo cenne!

1 miejsce – Indywidualna dieta odchudzająca układana przeze mnie na okres 1 miesiąca wraz z darmowym dostępem do Dziennika Kalorii i moja książka “Schudnij z przyjemnością”

2 miejsce – Dziennik Kalorii na 1 miesiąc i moja książka “Schudnij z przyjemnością”

3 Miejsce – Dziennik Kalorii na 1 miesiąc

Więcej o Dzienniku Kalorii dowiecie się tutaj. Moją ofertę diet odchudzających możecie poznać w tym miejscu, a więcej o mojej książce “Schudnij z przyjemnością”, którą wydało wydawnictwo Vital przeczytacie tutaj>>>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.