Konkurs z nagrodami na blogu dietetyczne-przepisy.net

Witam wszystkich! Ogłaszam kolejny konkurs z nagrodami. Poznajcie szczegóły!

Aby tradycji na blogu stało się zadość, publikuję kolejny konkurs z nagrodami. Możecie wygrać indywidualną dietę za darmo, plany treningowe oraz Dzienniki kalorii. Zasady konkursu są jak zwykle bardzo proste tak, aby każdy miał szansę na zdobycie nagród. Wystarczy dodać komentarz do ulubionego przepisu, aby zostać uczestnikiem konkursu. 30 października wybiorę najbardziej motywujące mnie komentarze i ogłoszę zwycięzców.

Pamiętajcie , że szansę na dietę za darmo>>> mają także wszystkie osoby, które obserwują mnie na instagramie!

Oto co Viola pisze o diecie:

Viola
„Po zakończeniu diety chciałam ci Anetko serdecznie podziękować. Tyle razy próbowałam schudnąć, ale dania które jadłam były nudne i niesmaczne, dlatego szybko się poddawałam. Ale Ty całkowicie zmieniłaś moje podejście do zdrowego jedzenia. Nigdy nie podejrzewałam nawet, że można jeść tak ,a do tego chudnąć. Uwielbiam Cię za to! Dzięki tobie zrzuciłam aż 10 kilogramów, a twoje jadłospisy są uzależniające – cała moja rodzina je uwielbia. Pozdrawiamy Cie wszyscy serdecznie:)”

Oto nagrody w październikowym konkursie:

1 miejsce – Indywidualna dieta odchudzająca układana przeze mnie na okres 1 miesiąca wraz z darmowym dostępem do Dziennika Kalorii i plan treningowy nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej

2 miejsce – Dziennik Kalorii na 1 miesiąc i plan treningowy nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej

3 Miejsce – Dziennik Kalorii na 1 miesiąc

Dodawajcie swoje komentarze do przepisów do 29.10.2017. Piszcie, co najbardziej lubicie w przepisie, jakie efekty przyniosło Wam stosowanie moich przepisów, co mogę w przepisach poprawić,aby były jeszcze lepsze. Sugerujcie mi nowe połączenia smaków i produktów, piszcie o tym co Wam najbardziej smakuje – wiele przepisów na moim blogu powstało właśnie dzięki Waszym komentarzom.

Wyniki konkursu ogłoszę 30.10.2017. Trzymam mocno kciuki:)Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.