Lipcowy konkurs z super nagrodami

Z przyjemnością ogłaszam kolejny super konkurs i zapraszam wszystkich do udziału. Do wygrania są nagrody, które pomogą Ci przejść na zdrowy tryb życia i spełnić marzenia o pięknej sylwetce 🙂 Można wygrać indywidualną dietę układaną przeze mnie, konsultację telefoniczną oraz moją książkę “Schudnij z przyjemnością”

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy dodać przynajmniej 1 komentarz pod Twoim ulubionym przepisem. To proste i nie wymaga większego wysiłku, a każdy komentarz bierze udział w konkursie. Konkurs trwa do 30 lipca, a nagrody przyznam 31 lipca 🙂 Jeżeli do tej pory nie udało Ci się wygrać, masz kolejną szansę 🙂

Oto nagrody:

1 miejsce – Indywidualna dieta odchudzająca układana przeze mnie na okres 1 miesiąca wraz z konsultacją telefoniczną i moja książka “Schudnij z przyjemnością”

2 miejsce – Indywidualna dieta odchudzająca układana przeze mnie na miesiąc i moja książka “Schudnij z przyjemnością”

3 Miejsce – moja książka “Schudnij z przyjemnością”

Moją ofertę diet odchudzających możecie poznać w tym miejscu, o konsultacjach telefonicznych więcej pisałam tutaj, a o mojej książce “Schudnij z przyjemnością”, którą wydało wydawnictwo Vital przeczytacie tutaj>>>

Piszcie w komentarzach, co najbardziej lubicie w przepisie, jakie efekty przyniosło Wam stosowanie moich przepisów, co mogę w przepisach poprawić,aby były jeszcze lepsze. Sugerujcie mi nowe połączenia smaków i produktów, piszcie o tym co Wam najbardziej smakuje – wiele przepisów na moim blogu powstało właśnie dzięki Waszym komentarzom.

Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.