Prośba o pomoc dla niepełnosprawnego Daniela

Moi kochani, w okresie przedświątecznym szerzej otwieramy nasze serca na innych… Dlatego organizuję na moim blogu zbiórkę pieniędzy dla niepełnosprawnego Daniela na przystawkę do wózka inwalidzkiego. Pomóżmy mu spełnić marzenie!

Daniel jest przyjacielem mojej siostry. Jest od 7 lat niepełnosprawny z powodu porażenia 4 kończyn. Porusza się na wózku inwalidzkim i wymaga stałej opieki. Daniel ma jedno wielkie marzenie – chciałby poczuć się, jakby znowu mógł biegać! Zbiera pieniądze na przystawkę do wózka, która ułatwia i przyspiesza poruszanie się na wózku inwalidzkim, a dodatkowo wzmacnia  mięśnie kończyn górnych i pomaga w rehabilitacji. Pomóżmy mu spełnić marzenie>>>!

Jeżeli chcesz weprzeć Daniela możesz przekazać dowolną kwotę  na tej stronie>>>

Oto historia Daniela

Witam wszystkich, z tej strony Daniel! Jak widać na załączonym zdjęciu, poruszam się na wózku od ponad 7 lat z powodu porażenia czterokończynowego. Na początku trudno było samodzielnie się poruszać nawet po własnym pokoju, ale jest coraz lepiej i łatwiej, chociaż na dłuższych dystansach nie jest lekko.

Pomóż Danielowi>>>

Kiedyś miałem okazję wypróbować tzw. przystawkę do wózka. Pierwsze moje wrażenie było takie, jakbym znowu biegał! Uśmiech od ucha do ucha 🙂 Najchętniej zabrałbym ją ze sobą, ale niestety nie było mnie stać. Super było pojeździć te parę chwil, i tak od paru lat marzy mi się taka właśnie przystawka do wózka. Może dzięki waszej pomocy przybliżycie mnie do realizacji tego marzenia. Byłoby wspaniale, gdybym już wiosną/latem mógł jeździć po moich okolicach i nie tylko czerpać z tego radość, ale też rehabilitować się. Dzięki tej przystawce mógłbym wzmacniać swoją kondycję fizyczną, górną partię mięśni, bo to one muszą rekompensować niedowład nóg.

Będę wdzięczny za każdą złotówkę i mile was wspominał jako osoby, dzięki którym marzenie może się spełnić 🙂

Dziękuję wszystkim czytającym tą zbiórkę i pomagającym. Pozdrawiam was gorąco, Daniel.”

Dołączcie do mnie i spełnijmy razem marzenie Daniela!

Jeżeli chcesz weprzeć Daniela, możesz przekazać dowolną kwotę  na tej stronie>>>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.