Moja książka „Schudnij z przyjemnością.”

schudnij-z-przyjemnoscia

„Schudnij z przyjemnością. Podręcznik radosnego odchudzania” Aneta Stolarz

Moja książka to pełen optymizmu poradnik radosnego odchudzania. Napisałam ją po to, aby przekonać Cię, że każdy może osiągnąć wymarzoną sylwetkę, jeśli nie traktuje odchudzania jako drogi pełnej męki i wyrzeczeń, a potrafi podejść do tego procesu z radością. Nic nie zrobi się samo, więc również dążenie do bycia szczupłym wymaga Twojego zaangażowania. Jednak bez odnalezienia pasji i przyjemności w tym, co robisz, będzie to droga pełna walki i poczucia deprywacji. Moja książka rozbudzi Twój entuzjazm, doda Ci siły i chęci do działania. Ciesz się życiem i baw się w odchudzanie:) Tego Ci z całego serca życzę!

Aneta Stolarz


KUP KSIĄŻKĘ. PRZEJDŹ DO SKLEPU>>>

„Schudnij z przyjemnością. Podręcznik radosnego odchudzania.” Aneta Stolarz, Wydawnictwo Vital 2014

Spis treści

Wstęp

Część I

Radosny proces odchudzania

 1. Jak schudnąć z przyjemnością
 2. Radość życia
 3. Akceptacja
 4. Dobry nastrój a odchudzanie
 5. Odchudzająca kuracja śmiechem

Część II

Konkretny cel to klucz do sukcesu

 1. Sprawdź, czy naprawdę za dużo ważysz
 2. Celem jest twoje dobre samopoczucie
 3. Skup się na celu
 4. Zbliż się do celu

Część III

Dieta łatwa i przyjemna

 1. Zasady planowania skutecznej diety odchudzającej
 2. Dietetyczny Szwedzki Stół – moja dieta doskonała
 3. Dietetyczne przepisy
 4. Jak pokonać największych wrogów szczupłej sylwetki
 5. Co zrobić, kiedy zjadłaś za dużo

Część IV

Życie to ruch

 1. Jak być szczupłą już na zawsze
 2. Odkryj swoją sportową pasję
 3. Dlaczego sport sprawia przyjemność
 4. Odchudzający trening aerobowy
 5. Ekspresowy trening dla zapracowanych
 6. Radosne formy ruchu
 7. Jak wykorzystać rutynę dnia codziennego w odchudzaniu

Część V

Motywacja – naturalny „dopalacz”

 1. Co to jest motywacja
 2. Brak motywacji
 3. Gdybym była szczupła…
 4. Motywacja a wewnętrzny krytyk
 5. Poczucie winy a motywacja
 6. Rozpal ogień motywacji
 7. 10 sposobów na wzmocnienie motywacji

Na zakończenie

Twoje ciało jest cudem

KUP KSIĄŻKĘ>>>

Fragmenty książki

Wstęp

Od wielu lat obserwuję, jak obsesja odchudzania wyniszcza prawie każdą kobietę. Tak wiele wspaniałych dziewczyn z frustracją i krytycyzmem spogląda na swoje odbicie w witrynach sklepowych i katuje swoje ciało drastycznymi dietami oraz ćwiczeniami niedającymi satysfakcji. To takie smutne…

A przecież podstawą istnienia jest radość. Uważam, że to właśnie ona jest celem naszego życia, choć niewielu z nas doświadcza tego cudownego uczucia. Skupiamy się raczej na tym wszystkim, co jest w naszym życiu trudne i nie sprawia nam przyjemności. Osiąganie celów traktujemy jak walkę na śmierć i życie, pozbawiając się w ten sposób prawdziwej radości, która tkwi w chwili obecnej! Moim marzeniem jest pomóc kobietom w zmianie nastawienia do swojego ciała i do procesu odchudzania tak, by zakosztowały radosnego, pełnego pasji życia!


Dobry nastrój a odchudzanie

Moim zdaniem to pozytywny, radosny nastrój przyciąga sukces w odchudzaniu, a nie ciągłe zamęczanie i gnębienie swojego ciała! Twoje ciało jest jak dziecko – kiedy odbierzesz mu przyjemność, stanie się nieszczęśliwe, przygnębione i nie będzie chciało z Tobą współpracować. Dobrze wiesz o tym, że kiedy czujesz się dobrze, Twoje ciało również to pokazuje – wyglądasz zdecydowanie lepiej. Smutek, przygnębienie i poczucie deprywacji to emocje, które widzimy w oczach i na twarzach większości ludzi i niestety także w swoich oczach… Uśmiechnij się najpierw do siebie i do swojego ciała! Szczęście i dobry nastrój są w Tobie! Wystarczy tylko o nich pamiętać i po nie sięgnąć!

Może dziwi Cię, dlaczego książkę o odchudzaniu zaczynam od metod poprawiania sobie nastroju. Robię tak, ponieważ wiem, że podjadanie to po prostu sposób na polepszenie sobie samopoczucia. Więc, jeśli potrafisz pocieszyć się w inny sposób, z łatwością zmniejszysz ilość spożywanego jedzenia. Oczywiście w dalszej części książki zapoznam Cię również z super wygodną dietą odchudzającą oraz radosnymi metodami na szybkie spalanie kalorii. Jednak zaczniemy od moich wypróbowanych sposobów na radosne nastawienie do siebie, swojego ciała i do życia.

KUP KSIĄŻKĘ>>>

Dołącz do mnie na instagramie i odbierz dietę za darmo!

30 dnia każdego miesiąca spośród wszystkich osób, które obserwują mnie na instagramie, losuję jedną osobę, która otrzyma indywidualną dietę ułożoną przeze mnie za darmo !


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.