Spełniliśmy marzenie Daniela o przystawce do wózka inwalidzkiego !

Z radością informuję, że w ostatnich dniach udało się nam spełnić marzenie Daniela i kupiliśmy rowerową przystawkę do jego wózka inwalidzkiego! Koszt tej przystawki wyniósł 9 tysięcy zł. Jest to sprzęt używany, ale w bardzo dobrym stanie. Mogliśmy go kupić dzięki Waszej pomocy, z zebranych na tej zbiórce środków.

Dzięki przystawce Daniel może teraz z łatwością dostać się do najbliższego sklepu położonego kilometr od domu oraz pojechać do lasu na grzyby. Nie ugrzęźnie już tak łatwo w piachu i nie grozi mu wywrotka na wyboistej polnej drodze 🙂

Gdy poprawi swoją kondycję, planuje również odwiedzać kolegów. Mieszkają w sąsiednich wioskach oddalonych 10 kilometrów i również są niepełnosprawni w wyniku niefortunnego skoku na główkę, podobnie jak Daniel.

Na zdjęciu test przystawki w Oleśnicy koło Wrocławia oraz Daniel na swojej pierwszej wycieczce rowerowej z bratem i psem Śpiochem. Świat się przed nim otworzył! 🙂 Jeszcze raz dziękuję w imieniu Daniela za Wasze wsparcie! Do podziękowań przyłącza się również moja siostra Marta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.