Wyniki konkursu

Witajcie kochani

Ogłaszam wyniki marcowego konkursu, w którym do wygrania były: indywidualna dieta układana przeze mnie>>>, moja książka „Schudnij z przyjemnością”>>> oraz Dzienniki Kalorii>>> Dziękuję za wszystkie komentarze i tak aktywny udział w konkursie 🙂 Przejdźmy wiec do wyników:

1 miejsce – Magda

To dla mnie najbardziej cenne kiedy osobom, które w ogóle nie lubiły fit przepisów moje dania tak bardzo przypadły do gustu 🙂

Oto komentarz

„Bardzo fajny i smaczny pomysł na szybki obiad. Na Pani stronę trafiłam całkiem przypadkiem. Nigdy nie lubiłam żadnych fit diet, diet cudów itp. ponieważ zawsze wydawały mi się bardzo czasochłonne, krótkoterminowe i niezbyt dobre. A tu zaskoczenie, można szybko coś przygotować i smacznie zjeść. A nawet więcej, to nie są przepisy jednorazowe, do niektórych można wracać i się nie nudzą. Nie trzeba wyszukiwać różnych dziwnych składników (których cena nieraz powala) aby sklecić coś do jadła, bo w tym wypadku często wszystkie znajdują się w lodówce. Pozdrawiam 🙂”

Magda otrzymuje dietę na 1 miesiąc oraz moją książkę „Schudnij z przyjemnością”. GRATULUJĘ:)

2 miejsce Izabela

Najbardziej cieszy mnie to, że moje dania smakują też Waszym partnerom i nie musicie gotować „na dwa gary” dla siebie i dla mężczyzny, jeśli chcecie jeść zdrowo 🙂

Oto komentarz

„A mi najbardziej w twoich przepisach podoba się to, że dzięki nim usłyszałam od mojego mężczyzny “gotujesz mi lepiej niż moja mama”.
Wszystko co do tej pory udało mi się zrobić na bazie Twojego bloga jest pyszne, zajadamy we dwoje, powoli obserwując pierwsze efekty wyczekiwanej utraty wagi. I w końcu udało mi się przekonać mojego mężczyznę, że można zjeść smacznie używając do tego zdrowych produktów.
Dziękuję za te inspiracje na pyszności”

Izabela otrzymuje moją książkę „Schudnij z przyjemnością” i Dziennik kalorii>>>

Trzecie miejsce – Sarenka

Bardzo lubię przerabiać znane i lubiane dania na wersje dużo zdrowsze od tradycyjnych. Tak było w przypadku ciasta rafaello i bardzo ciesze się, że mój eksperyment wielu z Was przypadł do gustu:)

Oto komentarz:

„Moje ulubione ciasto ever. Co roku z mamą robiłyśmy je na każde święta, lecz zawsze było pełne cukru i chemicznych preparatów gotowych do zakupu w supermarketach. Nareszcie znalazłam zdrowszą wersję, którą podzieliłam się z mamitą. Jest przeszczęśliwa, ponieważ sama musi zadbać o swoją dietę i zdrowie, a ten przepis pozwala jej, a przy okazji mi cieszyć się ta pyszną przyjemnością częściej niż w święta. Dziękuję. Sarenka 🙂”

Sarenka otrzymuje ode mnie Dziennik kalorii>>>

GRATULUJĘ zwycięzcom 🙂 skonstatuję się z Wami mailowo z informacją, jak odebrać nagrody.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.