Efektywne odchudzanie ze smakiem!

insa-1

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zgubienie kilku kilogramów to najczęstsze postanowienie noworoczne. W pojedynkę ciężko jest je zrealizować. Dlatego warto w tej kwestii zaufać specjalistom i sięgnąć po gotowe rozwiązania, które ułatwią odchudzanie, ale i udowodnią, że można tego dokonać ze smakiem.

Czy istnieją diety cud?

Rozpoczynając swoją walkę o szczupłą sylwetkę, bardzo często sięgamy po ogólnodostępne inspiracje. Są to zazwyczaj diety, które chwalą sobie i polecają na forum znane gwiazdy. Mało kto z nas zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że prezentowana nienaganna sylwetka, nie zawsze jest faktycznie efektem dietetycznych posiłków. Za doskonałymi kształtami stoi nierzadko zdolny grafik lub dobry program do obórki fotografii. Czasami jest to również efekt odpowiedniego ustawienia się do zdjęcia. Dlatego, zanim sięgniemy po wybraną dietę, powinniśmy sobie uświadomić trzy sprawy. Po pierwsze: nie istnieją diety cud. Samo racjonalne odżywianie nie wystarczy do tego, aby zgubić niechciane kilogramy. Potrzebna jest jeszcze zmiana nawyków na zdrowsze oraz aktywność fizyczna. Po drugie: każdy organizm jest inny, co oznacza, że niekoniecznie dany program dietetyczny musi na nas podziałać tak samo, jak na promującą go osobę. Gdy uświadomimy sobie te dwie prawdy, nasza walka o lepszą wersję siebie, powinna zakończyć się sukcesem. I wreszcie po trzecie: tylko metodą małych kroków można osiągnąć naprawdę wiele. Lepiej tracić na wadze po woli, ale utrzymać efekty, niż szybko, ale często ze szkodą dla organizmu.

Efektownie czy efektywnie?

Podejmując walkę z niechcianymi kilogramami, musimy dać sobie odpowiedź na pytanie o cel naszych wysiłków: czy chcemy jedynie dobrze wyglądać, czy też czuć się adekwatnie do osiągniętych wyników. To absolutna podstawa. Jeśli chcemy połączyć obydwa te elementy, co gwarantuje efektywne odchudzanie warto do swoich zdrowych nawyków dołączyć sięganie po żywność funkcjonalną. Są to wszelkiego rodzaju produkty spożywcze, które prócz wartości odżywczej wpływają także na nasze zdrowie czy pomagają w utrzymaniu właściwej wagi. Bardzo pomocne w tej kwestii mogą być gotowe produkty, które pozwolą w kilka chwil przygotować smaczny dietetyczny obiad czy inny posiłek. Wśród najbardziej polecanych znajdują się produkty firmowane logo SmartFood.

packshot_400x425_www_smartpack_pom

(Przykładowy zestaw 5 posiłków – Smartpack od SmartFood)

Znajdziemy wśród nich między innymi: zupy, makarony, risotto czy omlety o ciekawych kompozycjach smakowych. Dania są niskokaloryczne, ale bardzo syte, gdyż zawierają odpowiednio dużo błonnika za uczucie sytości odpowiada wysoko przyswajalne (posiadające pełen łańcuch aminokwasowy) białko – błonnik akurat w tym przypadku występuje niedoborowo, stąd w dostępnych produktach granulki, które polecamy na śniadanie. Dodają nam też energii, ponieważ są wzbogacone o dodatek witamin i minerałów. Za energię odpowiadają w tym przypadku węglowodany złożone; witaminy i składniki mineralne gwarantują, że dieta nie będzie niedoborowa- czyli będzie zbilansowana Dietetyczne obiady tej firmy ułatwiają też pozbycie się niechcianego tłuszczu, gdyż są bogate w białko sprzyjające redukcji tkanki tłuszczowej. i przede wszystkim są ubogie energetycznie – mają obniżoną kaloryczność.Reasumując, jeśli planujecie wcielić w życie noworoczne postanowienie o efektywnym odchudzaniu, zacznijcie od wyboru właściwego wsparcia. Wtedy zyskacie gwarancję udanej walki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.