Jak ułatwić codzienne obowiązki. Wystarczy InPost Fresh!

WPIS GOŚCINNY 

Jak ułatwić codzienne obowiązki? Wystarczy InPost Fresh!

Czy codzienne obowiązki mogą być przyjemne? Jest to możliwe w przypadku zakupów. Zamiast wychodzić z domu, wystarczy skorzystać z InPost Fresh. Aplikacja ta rewolucjonizuje kupowanie żywności przez internet.

InPost Fresh – proste zakupy żywności online

InPost Fresh jest aplikacją mobilną, dzięki której można robić zakupy spożywcze do domu. Do złożenia zamówienia potrzebny jest dowolny smartfon lub tablet działający na systemie operacyjnym Android albo iOS. Odnośnik do sklepów Google Play oraz App Store również można znaleźć na stronie głównej usługi.

 

Spośród podobnych usług InPost Fresh wyróżnia niezwykle rozbudowana sieć automatów Paczkomat®, do których dostarczane są zakupy. Zamiast tego klienci mogą wybrać nie mniej wygodną dostawę kurierem wprost pod wskazany adres.

Zamawianie zakupów poprzez InPost Fresh

Pierwsza czynność, którą trzeba wykonać to rejestracja użytkownika. Po wejściu do aplikacji InPost Fresh warto od razu przyspieszyć proces zamawiania produktów. W tym celu należy dodać adres dostaw. Kolejny krok to już same zakupy.

 

Do wyboru mamy dwie opcje zakupów. Pierwsza w nich to w Twoim mieście. Na początku trzeba wybrać miasto. Pozwala to sprawdzić, czy w danej lokalizacji można zamawiać towary z dwóch sieci partnerskich InPost – Makro i Carrefour. Jeśli nie ma takiej opcji, to warto skorzystać z opcji zakupów w całej Polsce, wtedy wystarczy przejść do wyszukiwania samych artykułów spożywczych po ich nazwie. Wówczas zostaną dostarczone z innego dostępnego w okolicy marketu.

 

Później użytkownik wybiera czas dostawy, a także podaje adres, o ile wcześniej nie został zapisany w Ustawieniach. W zależności od metody dostawy można skorzystać z dwóch lub trzech opcji płatności. Dostarczenie do urządzenia Paczkomat wymaga wcześniejszego uiszczenia kwoty przelewem online lub BLIKIEM. Wybór dostawy poprzez kuriera pozwala zapłacić także w trakcie odbioru zamówienia.

Asortyment dostępny za pośrednictwem InPost Fresh

Dzięki InPost Fresh klienci mają możliwość nabywania prawie wszystkich towarów dostępnych w marketach stacjonarnych. Dostępne w aplikacji artykuły żywnościowe to m.in. produkty sypkie, konserwy, wędliny, przetwory, przyprawy, sosy oraz dania bio i gotowe. W asortymencie sklepów znajdują się również różnorodne napoje bezalkoholowe.  Ofertę uzupełniają środki czystości, kosmetyki i artykuły dla zwierząt.

 

W przypadku zakupów w całej Polsce, jeśli kwota zakupów przekroczy 40 zł, są one dostarczane do domu lub automatu Paczkomat gratis. Podczas zakupów w Twoim mieście minimalna kwota umożliwiająca zrobienie zakupów do 100 zł. Są one dostarczane kurierem do domu.

Korzyści z używania InPost Fresh

Aplikacja InPost Fresh daje szansę zaoszczędzenia czasu. Dzięki niej można zapomnieć o potrzebie dojazdu do sklepu, przeszukiwania półek i stania w kolejce. Zakupy spożywcze online to też wygoda dla osób pracujących w różnych trybach (praca zdalna). Jednak dzięki InPost Fresh bez problemu można odbierać żywność i inne towary w godzinach działania domowego biura.

 

InPost Fresh pokazuje, że przyszłością zakupów jest e-commerce. Prostota i wygoda korzystania z aplikacji zdecydowanie przemawia na rzecz porzucenia wizyt w stacjonarnych sklepach. By się o tym przekonać, wystarczy zacząć używać InPost Fresh.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.