KONKURS! Dodaj swoją opinię o przepisach i wygraj książkę!

schudnij-z-przyjemnoscia

Zapraszam wszystkich moich Czytelników do wyrażenia swojej opinii o ulubionych przepisach i o stronie dietetyczne-przepisy.net! Do wygrania moja książka „Schudnij z przyjemnością” z dedykacją i autografem;) Dodawajcie w komentarzach do przepisów swoje uwagi, wyraźcie swoje zdanie, polećcie przepis innym… dajcie znać jak smakowało. Wasze zdanie jest dla mnie bardzo ważne! Każdy komentarz, który zostanie dodany od dzisiejszego dnia do 8 września 2015 weźmie udział w konkursie. Wygra opinia, którą moim subiektywnym zdaniem:) uznam za najcenniejszą. Pamiętajcie, aby podać swój prawdziwy adres email, abym mogła się z Wami skontaktować w przypadku wygranej. Oczywiście życzę Wam dużo radości z dietetycznego gotowania i zdrowego stylu życia:)

Parę słów o książce znajdziecie TUTAJ

WYNIKI KONKURSU

Bardzo dziękuję Wam za cenne komentarze i zaangażowanie. Nie umiałam się zdecydować, komu przyznać nagrodę główną – miałam dwie faworytki, więc zdecydowałam, że obie dziewczyny zostaną nagrodzone:)

Po pierwsze Monika – mam nadzieję, że moje przepisy na długo pozostaną dla Ciebie motywacją, a Twój partner będzie zadowolony ze zdrowych obiadków:)

Po drugie – Patrycja:) za tą niezliczoną ilość komentarzy, które bardzo mnie zachęcają do dalszej pracy. I wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin:)

Ze zwyciężczyniami skontaktuję się mailowo i prześlę książki na adres domowy.

Pozdrowienia i podziękowania za komentarze dla: Marty, Aleksandry, Justyny, Joanny, Miki, Eweliny, Pauli, Rob’a, Violetty, Ani i wszystkich, którzy wyrazili swoją opinię. Planuję przeprowadzić kolejną edycję konkursu, więc nic straconego:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.