Wyniki konkursu. Poznajcie zwycięzców:)

Z przyjemnością ogłaszam wyniki styczniowego konkursu! Dziękuję wszystkim za udział:) Zobaczcie, komu udało się zgarnąć nagrody:)

Tematem ostatniego konkursu były Wasze noworoczne postanowienia dotyczące zdrowego stylu życia. Bardzo się cieszę, że jesteście tak silnie zmotywowani, bo to pierwszy krok do sukcesu:)

Dziękuję Wam za udział w konkursie i oczywiście jak zwykle powiem, że wszystkim Wam należy się nagroda! Ci z Was, którym nie udało się nic zdobyć w tym miesiącu, będą mieć kolejną szansę w następnych konkursach, które organizuję regularnie na blogu. Jeśli chcecie być na bieżąco z konkursami i nowościami na blogu, zapiszcie się na darmowy newsletter

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Oprócz nagród, które znacie, postanowiłam też przyznać dwa dodatkowe Dzienniki Kalorii:))) Poznajcie zwycięzców!

1 miejsce – Marlena

Mam nadzieję, że pomogę w przekazaniu dzieciom zasad zdrowego żywienia:)

Marlena dostaje ode mnie dietę odchudzającą na 1 miesiąc wraz z Dziennikiem kalorii oraz moją książkę “Schudnij z przyjemnością” GRATULUJE!!!

2 miejsce – Agnieszka

Postanowiłam przyznać Ci moją książkę, która mówi dużo o samoocenie i polubieniu swojego ciała. Mam nadzieje, że trochę pomogę. Trzymam bardzo mocno kciuki:)

Agnieszka otrzymuje ode mnie Dziennik Kalorii, w którym można samodzielnie ułożyć dietę z moich przepisów (tutaj przeczytacie jak>>>)  oraz moją książkę “Schudnij z przyjemnością” GRATULUJE!!!

3 miejsce – Adrianna

Cieszę się, że polubiłaś zdrowe zupy:) Myślę, że Dziennik Kalorii pomoże Ci w utrzymaniu zdrowej diety:)

Adrianna otrzymuje ode mnie Dziennik Kalorii, w którym można samodzielnie ułożyć dietę z moich przepisów. Tutaj przeczytacie, jak to zrobić>>>

Dzienniki Kalorii przyznaje również Agnieszce – na Twoją prośbę opublikuję kilka fit koktajli na blogu:) oraz Pati – cieszę się, że zarażam Cię optymizmem:)))

Do zwycięzców wyślę maile z informacją, jak odebrać nagrodę:) Pozdrawiam wszystkich!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.