Wrześniowy konkurs z nagrodami :)

Mam dobrą wiadomość dla tych, którzy próbowali swych sił w poprzednich konkursach oraz dla wszystkich nowych Czytelników 🙂 Ogłaszam kolejny konkurs w którym można wygrać dietę, dziennik kalorii oraz książkę „Schudnij z przyjemnością”

Wiem, że bardzo lubicie konkursy i wielu z Was aktywnie bierze w nich udział. Dlatego zachęcam do zostawiania swoich komentarzy pod przepisami, bo każdy komentarz weźmie udział w wrześniowym konkursie. Dodawajcie komentarze pod ulubionymi przepisami do 29 września 2018 a 30 września ogłoszę wyniki. Wybiorę 3 komentarze, które najbardziej mnie zainspirowały i zmotywowały do dalszej pracy 🙂

Oto co można wygrać:

1 miejsce – Indywidualna dieta odchudzająca układana przeze mnie na okres 1 miesiąca wraz z darmowym dostępem do Dziennika Kalorii i moja książka “Schudnij z przyjemnością”

2 miejsce – Dziennik Kalorii na 1 miesiąc i moja książka “Schudnij z przyjemnością”

3 Miejsce – Dziennik Kalorii na 1 miesiąc

Więcej o Dzienniku Kalorii dowiecie się tutaj. Moją ofertę diet odchudzających możecie poznać w tym miejscu, a więcej o mojej książce “Schudnij z przyjemnością”, którą wydało wydawnictwo Vital przeczytacie tutaj>>>

Piszcie w komentarzach, co najbardziej lubicie w przepisie, jakie efekty przyniosło Wam stosowanie moich przepisów, co mogę w przepisach poprawić,aby były jeszcze lepsze. Sugerujcie mi nowe połączenia smaków i produktów, piszcie o tym co Wam najbardziej smakuje – wiele przepisów na moim blogu powstało właśnie dzięki Waszym komentarzom.

Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.