Dieta 1000 kalorii jadłospis dzień pierwszy

Dieta 1000 kalorii jadłospis dzień pierwszy

Dzisiaj przygotujemy razem jadłospis diety 1000 kalorii z dietetycznych przepisów, które znajdują się na stronie dietetyczne-przepisy.net. Zobacz jak łatwo możesz ułożyć swoją dietę odchudzającą i odchudzać się z przyjemnością:)

Dieta 1000 kalorii jadłospis dzień 1

Rozpoczynamy serię wpisów, w których będę proponować Wam jadłospisy diety, złożone z dietetycznych przepisów, które znajdziecie na mojej stronie. Chcę Wam pokazać , jak łatwe jest dietowanie, dzięki bardzo wygodnej metodzie układania jadłospisu diety, którą wymyśliłam specjalnie dla Was .

Nasz jadłospis diety 1000 kalorii będzie składać się z następujących posiłków:

  • Dietetyczne Śniadanie 300 kcal
  • Dietetyczna Przekąska 100 kcal
  • Dietetyczny Obiad 300 kcal
  • Dietetyczna Przekąska 100 kcal
  • Dietetyczna Kolacja 200 kcal

Oto przykładowy jadłospis diety 1000 kalorii. Możesz z niego skorzystać lub ułożyć go sama z dietetycznych przepisów na stronie dietetyczne-przepisy.net:)

Dieta 1000 kalorii jadłospis – pierwszy dzień diety zaczynamy od pysznej dietetycznej owsianki z migdałami. Nie zabraknie także zdrowego wędzonego łososia oraz wyjątkowo aromatycznego kurczaka z cukinią. Nie będziemy rezygnować ze słodkości – skosztujemy puszystej galaretki wiśniowej:) a na kolację będziemy delektować się sałatką grecką w wersji dietetycznej:)

 Prawda, że brzmi pysznie? Dieta naprawdę może być łatwa i przyjemna. Ciesz się moimi dietetycznymi przepisami i układaj swoje wymarzone jadłospisy diety 1000 kalorii:)

Dieta 1000 kcal jadłospis – dzień 1

Śniadanie:

Dietetyczna owsianka z jabłkiem i migdałami 300 kcal

Przekąska:

Kanapka z łososiem – pół porcji 100 kcal

Obiad:

Aromatyczny kurczak z cukinią 300 kcal

Przekąska:

Puszysta galaretka wiśniowa 100 kcal

Kolacja:

Dietetyczna sałatka grecka 200 kcal


Już wkrótce kolejny przykładowy jadłospis diety 1000 kalorii. Zachęcam Cię do tworzenia swoich własnych diet, które będą najbardziej odpowiadały Twoim przyzwyczajeniom kulinarnym. Swój jadłospis diety 1000 kalorii, 1200 kcal, 1300 kcal lub 1500 kcal ułożysz z łatwością, ponieważ wszystkie moje dietetyczne przepisy mają wartość energetyczną 100, 200, 300 lub 400 kcal. Przekonaj się sama jakie to proste!

 Nasza seria wpisów zatytułowana „Dieta 1000 kalorii jadłospis” może składać się również przepisów, które sama zaproponujesz! Jeśli chcesz, aby w Twojej diecie znalazł się dietetyczny przepis, który najbardziej lubisz, zaproponuj mi swój przepis!

Życzę miłego dietowania!

Dołącz do mnie na instagramie i odbierz dietę za darmo!

30 dnia każdego miesiąca spośród wszystkich osób, które obserwują mnie na instagramie, losuję jedną osobę, która otrzyma indywidualną dietę ułożoną przeze mnie za darmo !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.